svRealCraft.pl | Forum

Pełna wersja: [Skarga] [Serwer Mc] - Alcatraz_Yagami [Akceptowane przez Lelka]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Twój Nick: MajonezPL
Nick osoby oskarżanej: Alcatraz_Yagami
Proponowana kara : Za obraze gracza na 1h
Miejsce(TeamSpeak/Forum/Serwer MC): Serwer Minecraft

Opis sytuacji:
Gdy dostałem bana, gracz o nicku Alcatraz_Yagami zaczął mnie obrażać, gdyż pisałem co się nie podoba.

Screeny sytuacji(Wymagane jeśli Serwer MC):
Witam.

Nie wiem od kiedy nazwanie kogoś homofobem jest obraźliwe. A napisałem to po tym gdy oskarżyciel zaczął wyrażać swoje frustracje na zachowanie administracji i nie wyrażałeś zdania tylko w sposób dosyć obraźliwy krytykowałeś zachowanie administracji zamiast spokojnie napisać co ci nie pasuje i grzecznie poprosić o to by administracja przeniosła się z tym na pw. Ponadto powód twojej skargi jest jasny tylko i wyłącznie chcesz się na mnie odegrać za to iż zgłosiłem cię raz i zostałeś ukarany banem co pokazałeś mi na chacie.

Przeprosiłem gracza na serwerze i zrobię to i tutaj.
Więc jeśli moje słowa cię uraziły to przepraszam ciebie niezmiernie i jestem gotów przyjąć karę jeśli jakakolwiek zostanie na mnie nałożona.
Tak jest to obraźliwe dla mnie i mnie obraża. I to nie jest żadne odegranie się na tobie Uśmiech poprostu mnie to obraża. Ciebie obraża co innego typu "Jestes smieszny", a mnie obraża i irytuje takie coś jak jest przedstawione w screen shocie.
(14-05-18, 22:44 )MajonezPL napisał(a): [ -> ]Tak jest to obraźliwe dla mnie i mnie obraża. I to nie jest żadne odegranie się na tobie Uśmiech poprostu mnie to obraża. Ciebie obraża co innego typu "Jestes smieszny", a mnie obraża i irytuje takie coś jak jest przedstawione w screen shocie.
]

Sam napisałeś mi na chacie na serwerze że chcesz się odegrać za tamte zgłoszenie.
Za przyjęciem skargi i zbanowaniem Alcatraz'a. Oczywiście, że gracz mógł poczuć się urażony, nazwanie kogoś ''homofobem'' jest jak najbardziej obraźliwe. Tak jak to na serwerze, gracz zgłasza drugiego za obrazę i cyk.
Napisałem Ci na chacie, że chce się odegrać? Wyslij screen shota bo nie przypominam sobie, abym coś takiego pisał Oczko
Załączam logi które jednoznacznie pokazują kontekst wypowiedzi: (niestety nie zrobiłem ss)
t thread/INFO]: [CHAT] [Kapelan -> Ja] tepniesz sie do mnie?
[21:32:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Vip] Alcatraz_Yagami: to niez³a obraza MajonezPL Uśmiech
[21:32:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] KacperMulti: tpaj siê Lukasz_13
[21:33:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Usuwanie wyrzuconych przedmiotów [60 sek]
[21:33:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] MajonezPL: Tak mnie to obraza
[21:33:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [RC]Wyp³ate z pracy /praca otrzymuje siê co 2 lub 4 minuty
[21:33:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Vip] Alcatraz_Yagami: Yhm
[21:33:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] MajonezPL: Tak jak napisalem wtedy do ciebie Oczko
[21:33:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] MajonezPL: CIebie urazilo to
[21:33:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Aktualnie odpowiadaj¹cy na pytania admini to: 
[21:33:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Lensu, /pomoc <Pytanie>
[21:33:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Ebay_05: siema
[21:33:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Zapraszamy do brania udzia³u w licytacjach /lic
[21:33:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SVip] MajonezPL: A mnie to uraza
[21:33:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] KacperMulti: rozdajem ity /tpa
[21:33:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] kubdzik: Dawaj Majonez cisnij ich Uśmiech
[21:33:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] KacperMulti: rozdajem ity /tpa za darmo
I gdzie tu masz abym pisal ze chce sie odegrac? Napisalem ze ciebie obraza cos w stylu "smieszny jestes", mnie obraza ze jestem wedlug ciebie homofobem.
Nie ma tu nic o odegraniu Oczko
Napisałem iż jestem gotowy dobrowolnie przyjąć karę.

Poza tym twoja argumentacja opiera się na łapaniu za słówka, a ty próbujesz mnie nadal bezczelnie prowokować na serwerze.Dlatego zakończę tą bezsensowną konwersacje z tobą  i zostawię sprawę w rękach administracji.
Dobra więc tak, gracz poczuł się urażony, więc skarga jest moim zdaniem jak najbardziej słuszna i należy się oskarżonemu kara, za obrazę gracza. P.S. jeżeli chcecie się kłócić róbcie to na pw, bo tak jak jest teraz to jedynie sb posty nabijacie.
Przy takiej sytuacji kara powinna być najniższa. "Homofob" to nie obraza, chyba że bardzo nie lubisz danego gracza i chcesz mu się dobrać do tyłka.
Skarga Akceptowana,
Gracz otrzymał Upomnienie

[Obrazek: c2DzExs.png]