svRealCraft.pl | Forum

Pełna wersja: Skarga na gracza Netrugo [Akceptowane przez Lelka]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Twój Nick: lugh568
Nick osoby oskarżanej: Netrugo
Proponowana kara : Minimum 2 godziny
Miejsce(TeamSpeak/Forum/Serwer MC):Serwer MC
Opis sytuacji:
Po upomnieniu które dostałem od SMODA lisek213, Netrugo napisał do mnie na msg po co mi to było, reszta rozmowy na ss
pod koniec tego życzył mojej mamie śmierci, co widać na niżej załączonym linku do ss
Screeny sytuacji(Wymagane jeśli Serwer MC):
https://zapodaj.net/71785f203fcef.png.html

10% Brak zastosowania wzoru tematu wątku [Skarga][Miejsce] Nick ~
Kara się należy ale jednak sam sprowokowałeś gracza i to nie był pierwszy przypadek w którym prowokowałeś graczy. Sprawę pozostawię komuś z wyższej administracji ale jak dla mnie oboje powinniście zostać ukarani.
Nigdzie nie widzę, aby ktokolwiek groził komukolwiek śmiercią. Nie widzę również żadnego sensownego powodu dla którego ktoś miałby być zbanowany.
Hmm, jeżeli autor skargi poczuł się obrażony, to osoba oskarżona powinna zostać ukarana.
Jeśli lugh poczuł się urażony to gracz powinien zostać ukarany. Co do Netrugo, jeśli przeszkadzało mu to, co pisał lugh - mógł to zgłosić lecz tego nie zrobił Oczko
(06-06-18, 19:05 )changeguy napisał(a): [ -> ]Jeśli lugh poczuł się urażony to gracz powinien zostać ukarany. Co do Netrugo, jeśli przeszkadzało mu to, co pisał lugh - mógł to zgłosić lecz tego nie zrobił Oczko

Ja nikomu nie życzę śmierci, czy to w internecie, czy w realu, sama jego postawa świadczy jaką osobą jest ...
Witam.
Skoro Ciebie uraziło, zostanie wydana odpowiednia kara, aczkolwiek przypominam, że sam nie zachowujesz się fair w stosunku do innych, więc liczę, że to się zmieni.
Przyjmuję.
Zamykam.

Skarga Akceptowana,
Gracz otrzymał *Bana*

[Obrazek: c2DzExs.png]