Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

XD
joł zioooom
h3h3
gitara siema ;DDDDDDDDDDDDD
Witam Uśmiech
po co prowokujecie? człowiek sie nie może pomylić bo zaraz się sępy zlecą. A poza tym kuba z tego co mi wiadomo to nie ty wybierasz kto ma a kto nie.
Jak ktoś nie umie moderować i usuwa treści przez "missclicka" niech w ogóle nie moderuje
Poza tym to że ten sb jest mikroskopijny no to gj! jak już mowa o sb, to w aktualnej postaci on nie ma sensu bytu, nie wspominając o pseudo zasadach. Według mnie i pewnie jakiejś grupy ludzi SB powinien co najmniej wyglądać tak: https://i.imgur.com/bmvoV5R.jpg
Najwidoczniej tylko nie takie missclicki tu są, meh.
ogolnie shoutbox mial byc do wymiany zdan, pisania, offtopicu i po to zeby sie na nim udzielac i gracze mogli sie wyzyc ;_; a ma sie problem jak ktos pisze wiecej niz jedna wiadomosc pod rzad lub wyraza swoje zdanie. Jeszcze rozumialabym jakby to byla jakas powazna klotnia lub spam np. Jedną literką na wiadomość czy czymś bez sensu zeby kogos wkurzyc
aha sory miss click Uśmiech
Gratuluje usunięcia mojej wiadomości z SB, tym samym udowodniliście że można go sobie rozbić i kant głowy. Pozdrawiam cieplutko!
>usuwanie wiadomosci z shoutboxa bo nie wnoszą nic na forum XD shoutbox to miał być niby dla offtopicu teżUśmiech)
(Y)
xd
to najs
co do tematu to ja planuje vejpa kupić zeby se czitować
ShoutBox to kiszka, jest za mały na tak duże konwersacje :<
Uwaga informuje, że jeśli ktoś chcę złożyć skargę niech składa ją a nie uprawia "spam" na shoutbox'ie. To wykroczenie będzie karane zgodnie z taryfikatorem. Pozdrawiam Oczko.
no nie wiem ja tam pisząc z kolezkami dostalam upomnienie za niepoprawne uzycie chatu/obraze bo on napisal "o ty ****" i ja napisalam "o ty ******" a tego raczej sie nie dalo domyslic bo nawet ja nic oprocz gwiazdek nie mialam na myslo.xd