Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

Myślisz że jak ktoś miał blackliste to jest najgorszy? Gdybym był taki sam jak przed bl to bym tu na Smoda nawet nie awansował. Przeczytaj definicje słowa"nieodwołalny"
@ArtiTM Ty chcesz się odwołać od statusu i dostać się do administracji, a mnie od niedorozwoju na Facebooku wyzywasz. Jak będzie trzeba to dam nawet ss.
Ajmen kkkkl
XD!
I Tymbarku pytałem się adm i napisali ze moge spprobowac napisac wuec wyluzuj
Powiedzial ten KapselGames, który mial blke
Tymbark napisalem 1 watek jakbys nie widzial jesli widzisz wiecej polecam okuliste
hahahah, ale jesteś zabawny Uśmiech komediant po prostu
to sie dowiedz
Ja ogólnie mam status lotki? Bo w sumie nie wiem
Nie chcę Ci przypominać ale to Ty mnie okłamałeś , jaki i całą administracje byś tylko mógł dołączyć do administracji. Status nie do odwołania - Sama nazwa mówi, że nie możesz się odwołać + gdzie jest reszta twoich odwołań? Tak nagle wyparowały czy tylko je usuwasz i robisz mętlik na forum. Polecam najpierw się dopytać zanim napiszesz jakiś wątek. Dziękuję, pozdrawiam.
Bo coś nie mogę sobie przypomnieć.
@ArtiTM Gdzie Cię zapraszałem?
Jeden z pomysłodawców tego konkursu, czyli mordensoldier124, opuścił szeregi administracji. Na obecną chwilę po jego koncepcji nic nie zostało. Wyedytował post na czysto. Cały wątek natomiast znajduję się już w archiwum. Być może zostanie zorganizowane coś podobnego. Nie jest to jednak planowane
Konkurs odnośnie najaktywniejszego użytkownika na Forum został usunięty?
elo elo
Siemka
Dobra kto mi dal bana pytam sie
I predzej niz sie odwolasz to sie ze***sz
Ze nie mogę pisać podań do adm