• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie o powrót] Dagaa
1. Nick Na Serwerze: Dagaa
2. Wiek: 17
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon[Tak/Nie]: oczywiście
4. Ile już grasz na serwerze RealCraft: od lipca 2013
5. Ile czasu będziesz mógł poświęcić na:
- Serwer: 2-3h
- TeamSpeak3: 2-3h
- Forum: 3-4h
6. Ile aktualnie godzin spędziłeś na tej edycji(/stats)(dowód ss): http://puu.sh/rIA8H/0f73efac8b.png  nadrabiam cały czas, ok?Uśmiech

7. Parę zdań o Sobie:

Elo here! Pewnie cześć z was mnie pamięta i wie już o mnie dość dużo, ale dla tych co mnie nie kojarzą parę zdań o mnie.Uśmiech Mam na imię Daga/Dagusia, wiek jw. Obecnie jestem w 2 klasie w technikum weterynaryjnym. Ze względu na dużą odległość do szkoły jestem w tygodniu w internacie. Interesuję się także grami/informatyką/anime/książkami. Co do poczucia humoru... jest specyficzne Uśmiech

8. Dlaczego właśnie Ty?

- Byłam już na tym serwerze Adminką i to dość długo, więc mam doświadczenie (szczególnie, że nie spotkałam się z tym, żeby ktoś na mnie narzekał Uśmiech),

- znam komendy (nie, nie tylko te podstawowe),

- znam regulamin, taryfikator kar oraz część administracji (tych o dłuższym stażu),

- załatwiam sprawy szybko i staram się, żeby przebiegło to jak najbardziej bezkonfliktowo,

- jestem odpowiedzialna, sumienna i zorganizowana,

- bardzo dobra znajomość ortografii/interpunkcji i w ogóle Języka polskiego.

9. Jakie jest twoje doświadczenie?

Byłam administratorką na RealCrafcie oraz na paru innych serwerach. Byłam również budowniczym na chyba 4 serwerach.

10. Co zamierzasz wnieść na serwer po przyjęciu do administracji?: ...

Miłą atmosferę, parę pomysłów dot. rozwoju serwera, ogarnięcie graczy (za czym idzie spokój na serwerze i chat'cie oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów), czy dać możliwość PWWP ponownego sprawdzania reklam pod względem polonistycznym. Uśmiech

11. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić):  
Tak, udzielam się.
12. Czy znasz Regulamin a także Taryfikator kar który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak
13. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak
14. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Tak
15. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie
Jestem na tak.
Hmm 3 razy Tak Uśmiech
Chyba zapomniałaś o "15. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?:" Uśmiech
Podanie mi się podoba, a aktywność na forum na pewno nadrobisz (ostatni post w 2015 ;x). Na tak :>
[Obrazek: 0db14cb5079a1.jpg]
Jestem na TAK <3
[Obrazek: stiv.jpg]
(13-10-2016, 19:08 )NatixZ napisał(a): Chyba zapomniałaś o "15. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?:" Uśmiech
Podanie mi się podoba, a aktywność na forum na pewno nadrobisz (ostatni post w 2015 ;x). Na tak :>

Dziękuję, już naprawione Uśmiech
No aktywność się spokojnie nadrobi
hmmmmm, na tak
Let's be lonely together c:
Na tak Dagaa na @ xd.
QUANTUM NA HEADADMINA
Hmmm... nie było Cię przez rok... Jestem na tak, ale popraw aktywność. ;]
TAAAAAAAAAAAAAAKKKK <33333
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRTvaemvjkXFNFo3PBhlEw...I8za0FfjNQ]
Bez czytania, na tak! <3
[Obrazek: 51634762413456866664.jpg]
XDDDD na nie(tak)
Cytat:Możesz walczyć jak konan albo skonać na HIV ~ HTA
Na tak lamko :P
Na NiTAKKKK <3
Bierta ją, w końcu serwer coś zyska <3 ^^ xd
[Obrazek: 5QFSkP7.png]
Tak..
Powody wyzej
"Życie jest zbyt krótkie, aby je marnować na granie na kompie, trzeba kochać innych ludzi i spędzać z nimi czas wolny w realnym życiu. Życie jest piękne tylko przy gronie wspaniałych ludzi! <3"

~ xXx 2017

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości