• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o Randze DJ
Sorry mam rozwalonego kompa i moze w niedzielę naprawia mi i nadrobie zaleglosci

+ ja mam zapisany ze masz urlop i nie bede sie czepiał do tego i kazdy urlop do 10 dni w wakacje jest zatwierdzany (z miesięczna przerwa)
[Obrazek: X6RZ8o.gif]

Top ogłoszenie z Neta:

"Sprzedam elektrohydrotermogumonapawarkę z autoprzyczłapem do turbobulbulatora samojezdnego."

Tego napewno nie pisał typowy Janusz. 
  Odpowiedz
spoko pomysl dzieki za info
  Odpowiedz
Ja to na twoim miejscu usnąłbym Matiego z listy bo bl ma chlopak i nie ma muzyki kurde
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Dzięki @[ModChat FB]Wusz bo nie wiedzialem ze mati ma BL xd

Top ogłoszenie z Neta:

"Sprzedam elektrohydrotermogumonapawarkę z autoprzyczłapem do turbobulbulatora samojezdnego."

Odpowiedz
Exclamation 
1. Nick: KapselGames
2. Wiek: 14
3. Ile czasu jesteś zarejestrowany na ts3: Od powrotu z bl, jakieś 2 tyg.
4. Czy masz jakieś doświadczenie?: Miałeś już do czynienia z DJ?: Tak, mam jak byłem KidModem puszczałem muzykę, chociaż DJ nie byłem.
5. Ile czasu dziennie poświęciłbyś na Puszczaniu Piosenek?: 2h dziennie
6. Napisz Coś o Sobie: Jestem Kacper, mam 14. Mieszkam w Kazimierzu Biskupim, interesuję się sportem, lubię słuchać różne muzyki.
7. Jaki gatunek piosenki byś puszczał?: Różne, m.in. Disco, electro, hip hop, pop i jakie gracze będą chcieli ( bez przekleństw ).
8. Czy używasz swojego Bota Muzycznego?: Tak
[Obrazek: 18bf7867dd063.png.html]
  Odpowiedz
@[ModChat FB]KapselGames wstępnie podanie akceptuje, na dalsza czesc rekrutacji zapraszam w nastepnym tygodniu (dokładny termin dam ci w pw)

Top ogłoszenie z Neta:

Odpowiedz
1.Nick: NeF
2:Wiek: 14
3:Ile czasu jesteś zarejestrowany na ts3: No już z dobre 2 lata Uśmiech (Rafik123321 to ja)
4: Czy masz jakieś doświadczenie?Miałeś już do czynienia z DJ?: Tak, byłem już u was DJ i HDJ około pół roku temu Uśmiech
5.Ile czasu dziennie poświęciłbyś na Puszczaniu Piosenek?: W wakacje +/- 5h, w roku szkolnym 2/3h.
6.Napisz Coś o Sobie: Także, nazywam się Rafał Uśmiech Mieszkam niedaleko Łodzi. Jestem średnio-zaawansowanym grafikiem komputerowym. Specjalizuję się w miniaturkach, przeróbkach zdjęć i innych grafikach 2D. W przyszłości zamierzam wybrać się do technikum informatycznego, a później na studia o tym samym kierunku (Marzenia... :d)
7.Jaki gatunek piosenki byś puszczał?: Ogólnie podstosowałbym się pod słuchaczy, ale od siebie puszczałbym POP, RAP, itd Uśmiech
8: Czy używasz swojego Bota Muzycznego?
Tak
  Odpowiedz
@Rafik123321 wstępnie podanie akceptuje, na dalsza czesc rekrutacji zapraszam w nastepnym tygodniu (dokładny termin dam ci w pw)

Top ogłoszenie z Neta:

Odpowiedz
@ArtiTM Nic nie dostałem :c
  Odpowiedz
Jutro dostaniesz.

Top ogłoszenie z Neta:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości