• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie] CichyNinja [Akceptowane przez pitereek]
1. Nick Na Serwerze: CichyNinja
2. Wiek: 16
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
4. Ile już grasz na serwerze RealCraft?: 14 dni 
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: 
- Serwer: około 14 godzin ale raczej więcej
- TeamSpeak3: też tak tyle 
- Forum: 24 godziny  tak około ale wiadome że jak będzie czas to więcej 
6. Ile aktualnie godzin spędziłeś[aś] na tej edycji?(/stats)(dowód ss): 
[Obrazek: eGyVYGs.png]

7. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Jestem sobie zwykłym 16 latkiem i lubię grać w gry , mam spore doświadczenie jeśli chodzi o administracje serwerów mc/teampseak/forum , byłem kilkukrotnie
randze Admin/HeadAdmin serwerów mc oraz posiadałem własny serwer ts3 oraz byłem kilkukrotnie na randze HSA/SSA/SA a nawet vRooT i Technik . Jeśli chodzi 
o fora internetowe to doświadczenie mam średnie, kilka razy byłem JuniorAdminem forum oraz moderatorem . Sprawnie posługuje się BBcode'em oraz trochę znam
się na języku javy. A jeśli chodzi o życie prywatne to mam dwa koty i psa oraz moim ulubionym sportem jest pływanie oraz Box. 
8. Dlaczego właśnie mamy wybrać Ciebie?
Dlatego, że jestem w stanie poświęcić dużo czasu na "pilnowanie" serwera , oraz pomaganie graczom.
Dosyć dobrze znam się na komendach, ta wiedza przyda mi się pewnie w przyszłości.
Jestem sumienny oraz miły (tak mi mówią koledzy ale nie wiem czy to prawda Uśmiech ).
Nie faboryzuje graczy nawet mój kolega z którym siedzę na codziennie jak obrazi ew. złamie w inny sposób regulamin zostanie ukarany według taryfikatora kar.

9. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
Rozpisałem się na temat tego w punkcie nr. 7 ale zacytuje część "mam spore doświadczenie jeśli chodzi o administracje serwerów mc/teampseak/forum , byłem kilkukrotnie
randze Admin/HeadAdmin serwerów mc oraz posiadałem własny serwer ts3 oraz byłem kilkukrotnie na randze HSA/SSA/SA a nawet vRooT i Technik . Jeśli chodzi 
o fora internetowe to doświadczenie mam średnie, kilka razy byłem JuniorAdminem forum oraz moderatorem ."

10. Co Cie zmotywowało do starania się o rangę w Administracji?: 
Generalną motywacją była chęć pomocy graczom w ich problemach oraz pilnowanie aby nie łamali regulaminu serwera . A poza tym miła atmosfera serwera
oraz przyjazna administracja. 
11. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Tak na tyle ile to możliwe Nie wiem ale może to wystarczy aby udowodnić że potrafię się tym posługiwać 
 A jeśli nie to szkoda bo nie wiem jak mogę to inaczej pokazać

12. Czy znasz Regulamin a także Taryfikator kar który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Owszem
13. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak 
14. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: jasne, że tak
15. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie
spoko podanie, na tak :>
jestem na nie
Na nie
Jestem na tak
Ładne,czytelne podanie.Masz doświadczenie.Jestes miły kulturalny i spokojny

Można dać szanse Oczko 
Pozdrawiam
                 Zapraszam na kanał

https://m.youtube.com/channel/UCnVQMRFgREVLaXlwRcQQ2cA
Neautral
Ja Mateusz (konto po koledze). Mów mi InuX  Oczko
Na tak
[Obrazek: giphy.gif]
Można dać chłopakowi szanse.
Widziałam jak pisał na serwerze, że Auri to gówno.
Podanie wstępnie zaakceptowane , w celu zakończenia rekrutacji zapraszam w piątek o godzinie 18:00 na serwerze Teamspeak3. (ts.svrealcraft.pl)
[Obrazek: Yoda2.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości