• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Podanie] HreniOfficial [Odrzucone przez yoda1322]
Wzór 2.0:
1. Nick Na Serwerze: HreniOfficial
2. Wiek: 15lat
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
4. Ile już grasz na serwerze RealCraft?: Gram od 27.05.2017r
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: ...
- Serwer: Dziennie: 5h
- TeamSpeak3: Dziennie: 4h
- Forum: Dziennie: 4h
6. Ile aktualnie godzin spędziłeś[aś] na tej edycji?(/stats)(dowód ss): http://imgur.com/a/XxKel

7. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Słucham muzyki(rapu,trapu), lubię grac w gry, interesuje się sportem, lubię rozmawiać z innymi. Mam spore doświadczenie w internecie.

8. Dlaczego właśnie mamy wybrać Ciebie?
Jestem osobą pracowitą, umiem dogadywać cie z innymi, jestem poważny jeśli chodzi o spor miedzy kimś.

9. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
Jak mówiłem mam spore doświadczenie w i internecie, i umiem rozwiązywać spor pomiędzy innymi.

10. Co Cie zmotywowało do starania się o rangę w Administracji?: 
Chęć pomocy innym
Chęć poznawania innych ludzi
Komunikaty na chacie

11. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Umiem posługiwać się bbcode
12. Czy znasz Regulamin a także Taryfikator kar który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Czytałem kilka razy
13. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak
14. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Tak
15. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie
Jestem na tak ^.^ +_+ *u*
Jestem na Nie ponieważ:
- jesteś nie miły kłócisz się z administracją
-wiecznie przeklinasz sami modchat'ci to potwierdzają
- wyzywasz graczy
- usunąłeś stare podanie bo wszyscy byli na nie
- dalej nie spełniasz wymagań , twoje doświadczenie nie jest niczym rozpisane np. nie napisałeś nigdzie że byłeś kiedyś w administracji serwera .
- za mało czasu masz zamiar spędzać na serwerze i znowu za chwile to z edytujesz .
- nie umiesz rozwiązywać sporów bo sam je tworzysz .
- gdyby nie to, że napisali ci, że nie znasz bbcode'a to byś go dalej nie wpisał .
- zamazałeś ilość upomnień na serwerze z jakiegoś powodu .
Słabe podanie jestem na Nie
Brothers for life
[Obrazek: bPSJVf2_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=high]

Podczas zebrania komisji niestety ale większość głosów była przeciwko, głównym powodem było: liczne prowokacje administracji oraz brak kultury w stosunku do graczy.
[Obrazek: Yoda2.jpg]
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Niestety, może następnym razem!
[Obrazek: Yoda2.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości