• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Apelacja] DamianDomal [Odrzucone przez pitereek] [Odrzucone przez yoda1322]
Nick zbanowanego: DamianDomal
Nick Administratora który banował: -
Długość Bana: 7 dni.
Kiedy to się stało: Dokładnej godziny nie podam, lecz prawdopodobnie po godzinie 14.00

Opis sytuacji: Witam serdecznie, otóż sprawa wygląda tak, że dokonywałem transakcji z graczem - wczoraj dostałem propozycję odkupienia ode mnie przedmiotu o nazwie beacon, zgodziłem się - dostałem kilka przedmiotów i na jutrzejszy dzień ( czyli dziś ) miałem dostać kolejne, aby dokończyć transakcję. Niestety, ale gdy już mieliśmy się wymieniać to miałem awarię, ponieważ wyłączone zostało światło w moim domu na kilkanaście minut, lecz w tym czasie nikt z nas nie rzucał jakichkolwiek przedmiotów. Dopiero kolega z którym rozmawiałem na skype poinformował mnie, że gdy nie odzywałem się - to ja nadal stałem w miejscu, a druga osoba z którą się wymieniałem rzuciła najwidoczniej przedmioty do mnie, a ja nie reagowałem i dostałem timeout'a z informacji do kolegi. Przed chwilą dostałem światło i próbowałem wejść na serwer, ale niestety zostałem zablokowany. Oczywiście nie mam jakiejkolwiek urazy do nikogo, ponieważ to nie moja wina, że zostało mi odcięte światło, a zamiast rozłączyć mnie z serwera nadal byłem - była to sytuacja dosyć dziwna i na miejscu administracji za pewne zareagowałbym tak samo.

Bardzo bym prosił o odbanowanie mnie na serwerze, od razu po wejściu zamierzam dokończyć transakcję z graczem Ant2k i go niezmiernie przeprosić za to, że musiał czekać. Z góry dziękuje za rozpatrzenie apelacji, pozdrawiam serdecznie i przepraszam.

*Screen bana: -

PS. Odpowiedź dla komentarzy poniżej, ponieważ nie mogę odpowiadać w temacie, gdyż wyskakuje mi błąd o treści informującej o blokadzie pisania: Kolega pod nickiem _Bucha_ nawet nie miała prawdopodobnie związku ze sprawą, ponieważ nie widziałem jej przy tym, ani nawet nie jestem pewien czy była na serwerze. Na pewno specjalnie bym uciekał od tego, aby kogoś oszukać na pieniądze które na serwerze nie mają zbyt dużego znaczenia. Jak pisałem w temacie po pozytywnym rozpatrzeniu apelacji zamierzam od razu dokończyć transakcję, a jeżeli osoby poniżej na prawdę myślą, że gram na serwerze tylko i wyłącznie dla "pieniędzy" z których praktycznie nic nie mogę zrobić, to jest też wstanie oddać całą kwotę dla administracji jako "kara". Gram tu tylko i wyłącznie po to, aby móc pobawić się z innymi moimi znajomymi w wolnych chwilach, a nie po to aby uprzykrzać komuś grę oszukując innych. Więcej nie mam nic do powiedzenia, jest to moja pierwsza tego typu kara która została i tak nadana przez pecha którego dostarczył dostawca światła, jeżeli nie zostanę odbanowany to mówi się trudno, jest wiele serwerów na których możemy w wolnym czasie pograć, chodź ten jest jeden z tych który nam się spodobał. Więcej do powiedzenia nic nie mam, to co miałem napisać to napisałem - na bez sensowne komentarze bez wiarygodnych odpowiedzi nie zamierzam odpowiadać, ponieważ odpowiedź na nie jest udostępniona w tekście który ja napisałem, pozdrawiam.
To bardzo dziwne że po tym jak gracz dał ci pieniądze akurat miałeś awarię.Bylem przy tym i to wyglądało jakbyś specjalnie się wylogowal i przeczekał aż gracz sobie pójdzie
Na nie
na nie, myślałeś że jak uciekniesz to nie zostaniesz ukarany. Niestety nie udało ci się. Na nie ban powinien zostać
[Obrazek: Fmdvf9f.png]
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRpMR1jrJRbQ9Mf7g9tatS...kTFs_X8PUp][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRpMR1jrJRbQ9Mf7g9tatS...kTFs_X8PUp]
[Obrazek: 7HE5M3.png]
Administracja zdecydowała, że na obecnie ustalone okoliczności blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.
[Obrazek: Yoda2.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości