• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie] ArtiTM [Akceptowane przez Quantum322]
1. Nick Na Serwerze: Posiadam nick o nazwie ArtiTM.
2. Wiek: Mam 15 lat, data moich urodzin to 01.12.2001r.
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak, posiadam komunikator TeamSpeak3 i także sprawny mikrofon.
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Hmm trudne pytanie ale jakieś trzy lata na pewno.
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: Na serwer będę poświęcał ok dziesięć w porywach do dwunastu godzin tygodniowo.
- TeamSpeak3: Na komunikatorze TeamSpeak będę aktywny wtedy gdy będę na serwerze, ale online będę prawie cały dzień ze względu na boty muzyczne.
- Forum: Na forum wchodzę w każdej wolnej chwili i gdy jestem na serwerze.
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): Informuję państwa czytających podanie że na tą chwile spędziłem na obecnej edycji 40 godzin. Dowód w postaci zrzutu ekranu z gry: https://zapodaj.net/c3218390d05ee.png.html

7. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Witam, mam na imię Artur, mam 15 lat. Chodzę do 3 klasy gimnazjum, gdy tą szkołę zakończę planuje iść do szkoły o profilu informatycznym albo bilogiczno-chemiczym Byłem kiedyś administratorem i technikiem na rożnych serwerach w grze o nazwie Minecraft. Miałem na kilku TS mod i miałem pare własnych serwerów na tym komunikatorze, także miałem kiedyś forum lub dwa pod te serwery TeamSpeak. Czasami programuje, lecz częściej pisze skrypty na swojego bota muzycznego. Nie będę się więcej rozpisywał chyba tyle informacji o mnie wystarczy.

8. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
Jestem pomocny graczom,
Mam dobry kontakt z osobami z naszego serwera,
Umiem rozwiązywać problemy
Znam komendy ModChata np.:
  • /u <nick> <powod> - upomnienie
  • /odp <nick> <powod> - odpowiadanie na pytania zadane na /helpop
  • /ac - chat administracyjny
  • /tempmute <nick> <czas> <powod> - wyciszenie gracza na dany czas
  • /socialspy - możliwość widoczności PW użytkowników serwera
  • /tempban <nick> <czas> <powod> - ban czasowy
  • /kick <nick> <powod> - wyrzucenie gracza z serwera
Także znam komendy WorldEdita i WorldGuarda i innych pluginów, ale ModChat tym się nie zajmuje.

9. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
Tak jak było w punkcie 7, czyli:
Byłem kiedyś administratorem i technikiem na rożnych serwerach w grze o nazwie Minecraft. Miałem na kilku TS mod i miałem pare własnych serwerów na tym komunikatorze, także miałem kiedyś forum lub dwa pod te serwery TeamSpeak.

10. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
Do napisanie podania zmotywowała mnie chęć pomocy i to, że aktualnie nie ma dużo ModChatów i nie dużo siedzą. Także mam potrzebę pomagania graczom.

11. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Tak, udzielam się aktywnie na forum a dowód posługiwania się będzie poniżej.
Wyśrodkowanie i pogrubienie
Wyrównanie do lewej i kolor
Wyrównanie do prawej, zmiana rozmiaru i czcionki
Kod:
[/font][/size]
[size=medium][font=Arial,Helvetica,sans-serif]Kod wyśrodkowany
Kod PHP:
Kod php do prawej 

TABELA

• Punkty
  1. Liczby
Cytat:Cytat

Pozioma kreska \/ \/

I jeszcze więcej.

12. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak, znam Taryfikator Kar i także Regulamin.
13. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak, potrafię posługiwać się narzędziami Administratora na komunikatorze o nazwie TeamSpeak3.
14. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]:Tak, jestem w stanie obiektywnie i bezstronnie rozwiązywać spory.
15. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie posiadam rangi administracyjnej na innym serwerze.
16. Czy chciałbyś mieć możliwość awansowania na wyższe rangi?[Nie chciałbym/chciałbym] Chciałbym mieć możliwość awansowania na wyższe rangi.

Pozdrawiam ArtiTM Oczko  
Reputacja napisał(a):Daj reputke! Dla Ciebie to 1 klik a dla mnie duzo rafosci
neutral:
-Podanie ładnie rozpisane, na tym forum jest bardzo mało takich podań Uśmiech
-Na serwerze widzę Cię codziennie, w 99% odpowiadasz graczom, jesteś miły dla graczy i umiesz rozwiązywać spory,
-Małym minusikem była twoja aktywność na Tsie, ale teraz ją naprawiłeś Uśmiech
-Stara się Uśmiech
-Estetyka podanie Uśmiech
W dalszym ciągu na Neutral
Jestem na neutralny  gdyż twój głos i wskazuje na niższy wiek tak 13/14 lat. Poza tym nie moge sie przyczepic lecz twoja aktywnosc pojawila sie odtąd odkąd pojawila sie informacja na serwerze że od 4 jest otwarta rekrutacja.
Dopoki nie dostalem bana, i gralem na rc, nie widzialem cie zbytnio aktywnego, oraz nie widzialem cie pomagajacego innym gracza nie zbyt duzo pisales i jak wyzej Cichy wspomnial stales sie bardzej aktywny od kad jest rekrutacja. Jestem na Nie.
[img=799x199][Obrazek: mLtWWOx.png][/img]
Nie mam zdania. Tak jak koledzy wyżej pisali. Ja od siebie podkreślę, że nie widzę Ciebie zbytnio pomagającego innym graczom.
[Obrazek: 68d.gif]
Oczywiście, że nie. Przy poprzedniej rekrutacji zrobiłeś sobie legitymacje w paincie UśmiechDD I mają przyjmować kogoś kto oszukuje? Uśmiech
"Marzenia mają sprawczą moc"  Zakochany Zakochany Zakochany
Duża aktywność, wysoki staż, niesienie pomocy innym użytkownikom - wszystko ok.
Minusem jest jednak próba oszustwa i interpunkcja oraz składnia zdania. Musisz nad tym popracować, bo ModChat, jak sama nazwa wskazuje, jest od moderowania chatu, i nie będzie to dobrze wyglądać, jeżeli będziesz pisał z błędami i niezrozumiale.

Na ten moment neutral.
[Obrazek: V8Lfkxz.png]

Na dalszą część rekrutacji zapraszam na nasz serwerowy TS3 w czwartek (14.09) o godzinie 15:45.
[Obrazek: 2B78V8.png]
Po rozmowie kwalifikacyjnej Administrator został przyjęty!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości