• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [PROPOZYCJA] JuniorAdministracja [Odrzucone przez pitruuk]
#1
Twój nick: im_llama
Propozycja dotyczy(Tytuł): Junior Administracja
Opis propozycji: Moja propozycja dotyczy zrobienie rang + rekrutacji do Junior Administracji, gdyż młodsi też by mogli się wykazać swoimi umiejętnościami, oczywiście nie mówie tu o typowych 7latkach którzy wysadzą serwer tnt, tylko chodzi mi o takich ogarniętych 11-12 latków. (ja jak miałem 10lat napisałem prostą maszynke zeby kolegą hasła do serwera zabrać 8)) Jest dosyć dużo w takim wieku ludzi, którzy nie powiem tak jak w propozycji - PabloPL "nie jeden 13latek jest bardziej ogarnięty od nie jednego 18latka" tylko jest dużo 11-12 latków na poziomie komend i ogarniania jak te +14 do normalnej administracji, a co mnie zmotywowało do napisania tej propozycji? mój kolega z polski, ma 12lat a pisze pluginy na wysokim poziomie.

Dodatkowe SS'y: nie ma iksde
@edit + wy nie chcecie ogar głosu itp, tylko chcecie na papierku 14lat, i co wam to daje, nic xd
#2
Po co druga administracja ? Jedna serverovi zdecydowanie wystarczy. Jestem na na nie.
#3
na nie, nie widze sensu dodania kolejnej rangi w administracji. Jest ranga Zaufany Gracz, którym może zostać każdy, jeśli widać, ze faktycznie angazuje się co do serwera, jest pomocny i jest kimś wartym zaufania (jak wskazuje nazwa).
wasted, aren't you? 
#4
Jestem przeciw. Nie opłaca się tworzyć takiego czegoś.
[Obrazek: 25653-Hitman-Agent-47-2015-Movie-Wallpap...00w.tn.jpg]
#5
Jestem na nie.

Jest stworzona ranga dla graczy [ZG] - Zaufany Gracz, a tak poza tym po co druga administracja? Przecież dajemy sobie świetnie jak na razie radę. Propozycja bez sensu.
"Los zawsze daje drugą szanse <3"
#6
Co.
Na nie powody wyżej
Co jeśli życie to po#@%ana faza i kiedy umrzesz budzisz się jako kosmita, który trzyma bongo ze swoimi przyjaciółmi na około pytającymi czy cie klepło?
#7
Jestem na nie. Po prostu chcecie coś takiego, żeby dzieciaki mogły dostać się do administracji.
Jedna reputacja Cię nie zbawi... A mnie tak ; ) Klik <-

Od razu będziesz lubiany... B))

#8
Jeżeli ktoś ma choć trochę rozumu w głowie, to zawyży swój wiek aby się wcisnąć w wymagania. A już nikogo nie będzie obchodziło czy tak naprawdę jest młodszy czy starszy, jeżeli właśnie ogarnia. Warto pamiętać że to rekrutujący ocenia "ogarnięcie" kogoś, a nie my sami. Ogółem propozycja bezsensu :x
----------------------

Pomogłem? Daj Reputacje :> To tylko parę sekund a dla mnie wielka motywacja ^^
#9
Na nie. Powody u iBoshua22712
Światło... życie? Czy kiedykolwiek znałem ich prawdziwe istnienie i znaczenie? Czy ciemność pochłonęła mnie do tego stopnia, że nieustannie w nie wątpię?
[Obrazek: gwpKZnJ.jpg]
#10
(26-11-2017, 15:38 )ZelkiMymNalogiem napisał(a): Jestem na nie. Po prostu chcecie coś takiego, żeby dzieciaki mogły dostać się do administracji.
do Junior Administracji C:

(26-11-2017, 16:08 )nicuk1 napisał(a): Jeżeli ktoś ma choć trochę rozumu w głowie, to zawyży swój wiek aby się wcisnąć w wymagania. A już nikogo nie będzie obchodziło czy tak naprawdę jest młodszy czy starszy, jeżeli właśnie ogarnia. Warto pamiętać że to rekrutujący ocenia "ogarnięcie" kogoś, a nie my sami. Ogółem propozycja bezsensu :x
o nie nie, na rekrutacji jest weryfikacja wieku, czyli nikt nie zawyzy
#11
[Obrazek: G4i7Jr3.png]
Wielokrotnie powtarzamy, w administracji zaczyna i zawsze zaczynać się będzie rekrutacja od 14 lat.
[Obrazek: 5QFSkP7.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości