• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [PROPOZYCJA] JuniorAdministracja [Odrzucone przez pitruuk]
Twój nick: im_llama
Propozycja dotyczy(Tytuł): Junior Administracja
Opis propozycji: Moja propozycja dotyczy zrobienie rang + rekrutacji do Junior Administracji, gdyż młodsi też by mogli się wykazać swoimi umiejętnościami, oczywiście nie mówie tu o typowych 7latkach którzy wysadzą serwer tnt, tylko chodzi mi o takich ogarniętych 11-12 latków. (ja jak miałem 10lat napisałem prostą maszynke zeby kolegą hasła do serwera zabrać 8)) Jest dosyć dużo w takim wieku ludzi, którzy nie powiem tak jak w propozycji - PabloPL "nie jeden 13latek jest bardziej ogarnięty od nie jednego 18latka" tylko jest dużo 11-12 latków na poziomie komend i ogarniania jak te +14 do normalnej administracji, a co mnie zmotywowało do napisania tej propozycji? mój kolega z polski, ma 12lat a pisze pluginy na wysokim poziomie.

Dodatkowe SS'y: nie ma iksde
@edit + wy nie chcecie ogar głosu itp, tylko chcecie na papierku 14lat, i co wam to daje, nic xd
Po co druga administracja ? Jedna serverovi zdecydowanie wystarczy. Jestem na na nie.
na nie, nie widze sensu dodania kolejnej rangi w administracji. Jest ranga Zaufany Gracz, którym może zostać każdy, jeśli widać, ze faktycznie angazuje się co do serwera, jest pomocny i jest kimś wartym zaufania (jak wskazuje nazwa).
wasted, aren't you? 
Jestem przeciw. Nie opłaca się tworzyć takiego czegoś.
[Obrazek: 25653-Hitman-Agent-47-2015-Movie-Wallpap...00w.tn.jpg]
Jestem na nie.

Jest stworzona ranga dla graczy [ZG] - Zaufany Gracz, a tak poza tym po co druga administracja? Przecież dajemy sobie świetnie jak na razie radę. Propozycja bez sensu.
"Los zawsze daje drugą szanse <3"
Co.
Na nie powody wyżej
Co jeśli życie to po#@%ana faza i kiedy umrzesz budzisz się jako kosmita, który trzyma bongo ze swoimi przyjaciółmi na około pytającymi czy cie klepło?
Jestem na nie. Po prostu chcecie coś takiego, żeby dzieciaki mogły dostać się do administracji.
Jedna reputacja Cię nie zbawi... A mnie tak ; ) Klik <-

Od razu będziesz lubiany... B))

Jeżeli ktoś ma choć trochę rozumu w głowie, to zawyży swój wiek aby się wcisnąć w wymagania. A już nikogo nie będzie obchodziło czy tak naprawdę jest młodszy czy starszy, jeżeli właśnie ogarnia. Warto pamiętać że to rekrutujący ocenia "ogarnięcie" kogoś, a nie my sami. Ogółem propozycja bezsensu :x
----------------------

Pomogłem? Daj Reputacje :> To tylko parę sekund a dla mnie wielka motywacja ^^
Na nie. Powody u iBoshua22712
Światło... życie? Czy kiedykolwiek znałem ich prawdziwe istnienie i znaczenie? Czy ciemność pochłonęła mnie do tego stopnia, że nieustannie w nie wątpię?
[Obrazek: gwpKZnJ.jpg]
(26-11-2017, 15:38 )ZelkiMymNalogiem napisał(a): Jestem na nie. Po prostu chcecie coś takiego, żeby dzieciaki mogły dostać się do administracji.
do Junior Administracji C:

(26-11-2017, 16:08 )nicuk1 napisał(a): Jeżeli ktoś ma choć trochę rozumu w głowie, to zawyży swój wiek aby się wcisnąć w wymagania. A już nikogo nie będzie obchodziło czy tak naprawdę jest młodszy czy starszy, jeżeli właśnie ogarnia. Warto pamiętać że to rekrutujący ocenia "ogarnięcie" kogoś, a nie my sami. Ogółem propozycja bezsensu :x
o nie nie, na rekrutacji jest weryfikacja wieku, czyli nikt nie zawyzy
[Obrazek: G4i7Jr3.png]
Wielokrotnie powtarzamy, w administracji zaczyna i zawsze zaczynać się będzie rekrutacja od 14 lat.
[Obrazek: 5QFSkP7.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości