• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie]Lamkowaa [Akceptowane przez kkkkl1212]
Question 
1. Nick Na Forum: Lamkowaa
2. Wiek: 14
3. Jakie jest twoje doświadczenie w moderowaniu?:
Moje moderowanie kończy się na byciu redaktorem na FanPange oraz niejednokrotne moderowaniu tutaj na forum. W ostateczności mogę dodać, że kiedyś byłam adminem jednego forum, ale krótko. Sumując-doświadczenie nie jest ani małe, ani duże Uśmiech.
4. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na forum?:
Ponad 1h na pewno.
5. Parę zdań o Sobie:
Jak już w podaniu o ModChat'a oraz niektórzy powinni wiedzieć-mam na imię Kinga. Mieszkam w małym województwie-świętokrzyskim. Od kwietnia do początku września trenowałam piłkę siatkową, ale z powodu uszkodzenia kolana nie mogłam dalej, ponieważ było to trudne.
Interesuję się w jakimś stopniu polityką i humanistyką. Posiadam pozytywny humor jak i dystansik no B). Uwielbiam jeść, a później spalać kalorię. Kocham lamki (sam nick mówi) oraz podróżowanie. W przyszłości chcę się wyprowadzić do Norwegii.

6. Dlaczego właśnie Ty?:
Mam średnie doświadczenie co daje plusa. Jestem w administracji minecraft, więc mam większe zaufanie w szeregach administracji. Każdy ma prawo spróbować. Chcę pomóc moderacji oraz wykazać się tutaj na forum.
7. Czy potrafisz posługiwać się BBCode?: Tak- podanie powinno udowodnić.
8. W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność?[1-10]: takie mocne 6/10 Uśmiech.
9. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem?: Owszem, ale nie tutaj na forum.
10. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory, które wystąpią na forum?[Tak/Nie]: Tak.
Melodies stuck inside your head
A song in every breath  Ogień

[Obrazek: c9c8d43f97d353c646a657fb23a5f72d--alan-w...papers.jpg]
Jestem na tak
Hmmmm
Według mnie 1h na moderatora forum to niezbyt dużo. Na modchata tak, ale nie na moda forum.
Również brak doświadczenia tutaj na forum.
Ale jestem w stanie dać na tak.
Jedna reputacja Cię nie zbawi... A mnie tak ; ) Klik <-

Od razu będziesz lubiany... B))

na taaaak! jesteś aktywna na forum, potrafisz patrzeć obiektywnie (w praktycznie każdej sytuacji), przede wszystkim bardzo miła i pomocna! <3
wasted, aren't you? 
Jestem na tak! Powody Up.
Światło... życie? Czy kiedykolwiek znałem ich prawdziwe istnienie i znaczenie? Czy ciemność pochłonęła mnie do tego stopnia, że nieustannie w nie wątpię?
[Obrazek: gwpKZnJ.jpg]
Można dać Ci szansę (nie dlatego że jesteś w administracji serwera minecraft)
Te podanie jest lepsze niż tamte starsze Uśmiech
Napisałaś że doświadczenie w moderacji jest średnie, nie szkodzi zawsze można też uczyć się w praktyce.
Jedna godzina dziennie na forum (według mnie) by wystarczyła, pewnie i tak będziesz dłużej Uśmiech
Więcej powodów znajdziesz wyżej.
Jestem na Tak.
Jestem na Tak.
Powody wyżej  Uśmiech
Cytat:W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze. Rozpacz
Jestem na Tak
Myśle ze godzina dziennie wystarczy przy takim gronie administracji Forum
[Obrazek: 25653-Hitman-Agent-47-2015-Movie-Wallpap...00w.tn.jpg]
Jestem za Oczko

Owa osoba posiada dużą wiedzę w moderatorowaniu, jak i w zarządzaniu co widać po jej aktualnej randze na serwerze MC.

Podanie nawet ładnie napisane, jak dla mnie trochę zbyt bajkowo, ale u gustach się nie dyskutuje.

Szczególnie podoba mi się wyjazd do Norwegii, polecam, piękny kraj ^.^

Tak jak wspomnialem na samym początku, moja ocena podania jest pozytywna Uśmiech
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRTvaemvjkXFNFo3PBhlEw...I8za0FfjNQ]
Jestem na tak, powody u @[Admin Forum]KapselGames.
jestem na tak bo tak
Podanie wstępnie akceptowane, na rekrutacje zapraszamy : 05.12.2017 o godzinie 20:00!

[Obrazek: V8Lfkxz.png]
Podanie po rozmowie Akceptowane Uśmiech !
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: giphy.gif][Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości