• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Rekrutacja na modchata [Odrzucone przez KapselGames]
1. Nick Na Serwerze: ... Traingled
2. Wiek: ... 14 lat
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: ... Tak
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: ... 40 godz 10 minut
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: ... 20 godzin
- Serwer: mc.svrealcraft.pl
- TeamSpeak3: ts.svrealcraft.pl
- Forum: http://forum.svrealcraft.pl/
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): ... 40 godz 10 minut

7. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Mam na imię Adam mieszkam na woj. warmia i mazury  
Gram w minecrafta, GTA V, World Of Thanks , Robocraft
W administracji nigdy w minecrafcie nie byłem

8. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Bo mnie zna prawię cała administracja tylko z PWWP nie mam takiego dobrego kontaktu
Gracze się pytają o komendy odpowiadam np. Gracz się pyta jak stworzyć działkę to piszę /p auto 
Gram już 3 edycje więc chcę mieć nową rangę bo miałem na VII edycji range VIP

9. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
Moderator na youtube u Medusy XD
...
...

10. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
Lamkowaa mówiła żebym się też postarał się żebym dostał się do administracji
Chcę sprawdzić czy nie tylko mogę na youtube być moderatorem lecz w jakiejś grze i wybrałem właśnie wasz serwer
...
...

11. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): np gdy chcę napisać coś na czerwono piszę &4 [tekst] Gdy chcę pogróbić napis pisze &l a gdy podkreślić &n A gdy chcę to wszystko razem pisz &4&l&n [tekst]
12. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?(0-10): ... 8/10
13. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: ... Jasne obrażanie gracza np. ty lamusie 10 ostrzeżenie ,lecz gdy już bardziej gracz będzie wyzywać ban na godzinę.
14. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Niezupełnie
15. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie] Tak
16. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).  Tak wyrażam
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Niestety, może następnym razem! - Spam podaniami

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości