• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Podanie Bud] ChomeG [Odrzucone przez Quantum322]
Nick: ChomeG
Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?: Oczywiście, bez tego ani rusz.
Główny styl, w jakim budujesz, to: Właśnie średniowieczny i to w dużej mierze. Czasami dekoruje je do określonej pory roku.  Zawstydzony
Jak oceniasz swoją znajomość WorldEdita?[od 1 do 10]: 8/10 ponieważ dość dawno z niego nie korzystałem więc muszę sobie przypomnieć niektóre mniej istotne rzeczy  Oczko
Jak oceniasz swoją znajomość VoxelSnipera?[od 1 do 10]: Myślę, że 6. Gdy byłem budowniczym na pewnym serwerze (Nie wiem czy mogę tutaj powiedzieć jakim) korzystałem z niego w dużej mierze do budowania gór, ogromnych drzew itp.
W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność?[od 1 do 10]: Uwielbiam budować w minecraft. To dla mnie taki paint 3D Wesoły . Moja kreatywność myślę że jest na wysokim poziomie, w głównej mierze zajmuję się bardziej budowaniem aniżeli np. pvp. Myślę, że 9/10.
Trzy screenshoty twoich budowli(wymagane): Znajdziecie niżej, 2 budowle są z waszego serwera, a dokładniej mojej działki. Natomiast pozostałe są: jeden z singleplayer a drugi z pewnego serwera (Robiłem screena swoich budowli a następnie wykonałem z nich tło - temu miałem shadery i taki kadr). Cool
Napisz kilka zdań o sobie(I dotychczasowej działalności jako budowniczy): Jestem bardzo kreatywnym człowiekiem. Uwielbiam budować w różnych grach, a szczególnie w minecraft (po prostu najszerszy wybór i możliwości). Budowniczym byłem w sumie na 3/4 różnych serwerach (głównie to od niego zaczynałem w administracjach), mogę powiedzieć, że każdy właściciel był zadowolony z mojej działalności. Posiadam zmysł artystyczny, wydaję mi się że bardzo ważny w budownictwie (z tego powodu również zamierzam studiować grafikę komputerową). Potrafię wybudować chociażby pixelarty, średniowieczne domy, domy na wodzie, podziemia, lochy oraz ogólnie minimalistyczne budowle.

Załączone pliki Miniatury

Zaskakujesz mnie! Bardzo fajne podanie, mam nadzieję że Cię wybiorą a budowle są śliczne Uśmiech
Na
TAK!!!
Niech będzie na tak. Jedyne co, to zmień nazwę podania na "[Podanie Bud] Nick".
zabierzcie ode mnie matematyke d-,-b

pozdrawiam klawiacza kiedy kebap/pica
Jestem na tak ;D
Podanie wstępnie akceptowane, na dalszą część rekrutacji zapraszamy 08.01.2018 (poniedziałek) o godzinie 16:00 na naszego ts3 - ts.svrealcraft.pl.
Lex retro non agit, sed sunt exceptiones
@edit - zmieniono dzień rekrutacji
Lex retro non agit, sed sunt exceptiones
//Rekrutacja odbędzie się 09.01.2018 o godzinie 18:00 na tsie. Powód zmiany: Problemy techniczne
Podanie zawieszam do czasu aż Gracz ChomeG zgłosi się do mnie na TeamSpeaku.
Odrzucam z powodu braku zainteresowania autora wątku.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości