• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Podanie na ModChata [Odrzucone przez pitruuk]
Photo 
Podanie na ModChata

1. PiFF_PaFF
2. 16 lat 
3. Posiadam sprawny mikrofon oraz TeamSpeaka3
4. Mniej wiecej 2 tygodnie
5. W ciągu tygodnia będę w stanie poświęcić do 4-5 godzin a wek-end po 7 
- Na serwer 4-5 do 7 godzin
- Na TeamSpeak codziennie
- Na Forum 4-5 do 7 godzin
6. 9 godzin  (SS nie moge wstawic ale posiadam)
7. Nie ani razu 
8. Ciężko mi siebie opisać w paru zdaniach aczkolwiek nie ukrywam lubię przesiadywać na komputerze co sprawia że będe miał dosyć sporo czasu na pomoc na serwerze. Byłem już w "administracji" lecz pod inną postacią a mianowicie byłem Helperem. Chciałbym spróbować czegoś nowego a ten serwer od razu przypadł mi do gustu. gram tu od dosyć dawna tyle że straciłem swój poprzedni nick. bardzo bym chciał się sprawdzić w takiej roli.
9. 
- Moim zdaniem posiadam jakiegoś typu doświadczenie i umiejętności
- "Minecraft życiem" jak to się mówi, mam na myśli to że wiem iż dla wielu początkujących osób pomoc i wsparcie się przyda i właśnie oto przychodzę
- Bardzo polubiłem ten serwer i chciał bym coś w nim zdziałać 
10. 
- Doświadczenie na innych serwerach 
- W zasadzie nie spędzam zbyt wiele czasu w internecie, preferuje grania w różnego typu gry które sprawiają mi przyjemność
11. 
- Tak jak już wspomniałem, skłoniła mnie przeszłość na innych serwerach Minecraft w których pełniłem rolę w administracji. Bardzo mi się to spodobało i chciałbym również spróbować na tym serwerze jakże doskonałym.  
12. 
Na forach, choć nie często, ale czasami przesiaduje i pomagam na tyle ile potrafie. Wiem co to BBCode lecz niezbyt będzie z posługiwaniem się nim.
13. 
Moim skromnym zdaniem to 9,5/10. Szczerze mówiąc na lekcjach polskiego dosyć przyzwoicie mi idzie ;D .
14. 
Regulamin znam. A co do Taryfikatora to mógłbym się douczyć ..
15.
Teorytycznie tak iż sam posiadam (a w zasadzie posiadałem) wspólny serwer z moim kolegą na Ts3
16.
Według mnie posiadam taką umiejętność ;-) .
17. 
Jeżeli odnalazłbym ten serwer to posiadam range "Helper" na jednym z nich .
A tak ogólnie to miałem na serwerze Dealera "Helpera"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z [/i]Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

Załączone pliki Miniatury

Jestem na nie, powody:
- 1 post na forum,
- Brak BBCode,
- 9 godzin na serwerze,
- Posiadasz rangę helper na innym serwerze,
- Mało rozpisane podanie,
- Konto na edycji masz od 2 dni.
[Obrazek: zTMD3FJ.png]
Brak spełnionych wymagań oraz brak dostosowania do wzoru.
[Obrazek: 5QFSkP7.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości