• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Podanie o UNBANA !!!!!!!! [Odrzucone przez _Bucha_]
Nick zbanowanego: Ja, MowMiSzczur
Nick Administratora, który banował: yoda
Długość Bana: 12 godzin
Kiedy to się stało: 10minut temu

Opis sytuacji: GRAM JUZ CZWARTY DZIEN I ZNOWU DOSTALEM BANA ZA NIC: Pierwszy raz dostalem na 12 godzin, nic nie pisalem na nikogo ale juz odpuscilem bo mialem isc spac. Dzisiaj znowu dostalem bana na 10 minut za obraze administracji, oczywiscie niesluszną gdyz potem sam yoda stwierdzil ze sie pomylil klikajac TAB, ale to juz jest chamstwo co sie teraz stalo - dostalem bana na 12 godzin podczas gdy nawet nic nie pisalem na chat'cie, powod? OBRAZA ADMINISTRACJI! Znowu! Nie wiem jak to jest mam jakis nick ze mnie ciagle mylicie z kims????

Edit: Proszę chociaz o skrocenie bana do 3h, dzieki za logi nawet nie wiedzialem zajme sie tym, ktos mi musial wejsc na konto i to napisac moge nawet ssa wyslac ze mamy kilka stanowisk w pomieszczeniu i wiem ze jestem odpowiedzialny za swoje konto wiec prosze chociaz o skrocenie do 3h bo chcialbym jeszcze dzis pograc

Edit2: Ponadto z tego co tu widze napisalem tylko ciota, a jak widzialem jak ktos na chat'cie napisal na ciebie np. ty ch** ku*** to dales mu 10 minut a jak go odbanowano to znowu na 20minut a dlaczego dla mnie od razu az 12 godzin??? Czemu nie 10minut albo chociaz godzine??? Podkreslam jeszcze raz ze wiem ze jestem odpowiedzialny za swoje konto ale to nawet ja nie pisalem.... mam ssy ze ktos mi mogl wejsc
Proszę, tutaj masz logi z chatu, na którym ewidentnie mnie obraziłeś:
[17:58:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] amcia, amelka12
[17:58:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] MowMiSzczur: yoda ciota
[17:58:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Kapsel: LOL
[17:58:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] spid117: ale myk
[17:58:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [agniesia54 -> diamentowa10081] nie ale zaraz sprawdze ja
[17:58:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:MajorMonogram rozpoczął dyżur administracyjny
[17:58:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] 
[17:58:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [RC] MowMiSzczur został tymczasowo zbanowany przez yoda1322 na 12 godziny za obraza adm'

Zostawiam to do zarówno Twojej interpretacji, jak i osobie, która będzie to podanie rozpatrywać.
[Obrazek: Yoda2.jpg]
Logi są, sam byłem przy tym jak napisałeś to, tak jak mówiłeś jesteś odpowiedzialny za swoje konto, a ban nie zostanie skrócony bo 12h to najniższa kara jaką można dostać za obraze administracji

[Obrazek: 7HE5M3.png]
Administracja zdecydowała, że na obecnie ustalone okoliczności blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości