• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to ja może się przedstawię... [Zamknięte przez mordensoldier124]
Cześć Wszystkim! Tutaj SAEK. Mam 18 lat (prawie). Na serwerze gram od niedawna a wypadałoby chyba się przedstawić. Więc tak - uczę się w technikum informatycznym, lecz mimo powszechnym opiniom dot. informatyków jestem w szczęśliwym, 3 letnim już, związku : D. Poza informatyką (której szczerze nie cierpię ;--; ) interesuję się również grafiką komputerową, muzyką oraz troszkę Youtubem. Z muzyki uwielbiam twórczość Marylina Mansona oraz Three Days Grace :3. Szczerze mówiąc trochę inspiruję się twórczością Mansona - lubię kontrowersyjne tematy i mroczne klimaty. Planuję rozpocząć pracę nad pewnym projektem dotyczącym muzyki, lecz nie chcę na razie nic zdradzać. Z grafiki bawię się trochę w Photoshopie, Blenderze i Lightroomie, chętnie pokazałbym jakieś swoje prace, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Chyba nie jestem problemową osobą, zbytnio : D. Staram się pomagać każdemu, nawet administracji, jeśli trzeba i chyba jestem dość kulturalną osobą. Myślę, że nie będę sprawiać tu problemów! Trzymajcie się!

@edit - Tak, to ja na avatarze Uśmiech
Do zobaczenia kiedyś!
SAEK wylogowuje się.
Heeeeeej
zabierzcie ode mnie matematyke d-,-b

pozdrawiam klawiacza kiedy kebap/pica
Hejka, mam nadzieję, że będzie Ci się fajnie grało Uśmiech
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech
Siemanko  Uśmiech
Witaj.
[Obrazek: 98qroUR.png]
hej, życze miłej gry Uśmiech