• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Podanie] MOOO [Odrzucone przez KapselGames]
Wzór 2.0:
1. Nick Na Serwerze: MOOO
2. Wiek:14
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]:Tak
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?:1 Rok
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: 25 Godzin
- Serwer:mc.svRealCraft.pl
- TeamSpeak3:ts.svRealCraft.pl
- Forum: https://Forum.svrealcraft.pl
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): ... 8.12.2017
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): ... tak za Plapke na /warp s

8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
... Gram duzo Minecrafta
... jestem Freakiem w Internetcie
... Bardzo duszo oglondam YouTuba

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
... 1. Bo to bendzie muj 2 Raz gzie jestem ModChatem
... 2. Jestem Czasowo Duzo na Serwie
... 3. jestem na Niemieckim Serwie Adminem
10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
... mam na Serwesze ***** Range Vip
... jestem Moderatorem na stronie ##*****
... bilem kiedysz na Serwesze mc.svRealCraft.pl  VIPEM

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
... Zeby miec Pusty Serwer bez Hackeruw 
... Zeby byc Dobrym Modem
... 
...

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): ... niestety nie
13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?(0-10): ... 6-10
14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: ... nie
15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: ... Tak
16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: tak
17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: ... tak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Niestety, może następnym razem!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości