• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane Odwołanie od bana [Akceptowane przez _Bucha_]
Nick zbanowanego: Durbi
Nick Administratora, który banował: MajorMonogram
Długość Bana: ... 24h
Kiedy to się stało: ... 04.01.2018 Godzina około 14

Opis sytuacji:
[font]Na czacie napisałem, że jeśli ktoś nie widział na oczy dziewczyny to nie wierzy, że grają one w  minecrafta, dodatkowo użyłem słowa "stulejarze", które zostało negatywnie odebrane przez administratora i myślał, że napisałem to w jego kierunku i zablokował moje konto. Nie chciałem nikogo obrazić, miało być to tylko nawiązanie do tego, że mało kto dowierza, iż dziewczyny grają w gry a to moim zdaniem nic specjalnego. Przepraszam jeśli to kogoś uraziło, nie miałem tego na celu. Byłbym wdzięczny gdyby moje konto zostało odblokowane. Pozdrawiam :3[/font]
...

*Screen bana:[url]https://imgur.com/a/wp0n6[/url]
Bana dostałeś słusznie, gdyż napisałeś to w momencie kiedy z KapselGames wzięliśmy ślub, więc odbieramy to tak jakby było to napisane do nas.
A tutaj log z tego:
[14:43:49] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Wyszłaś za mąż za KapselGames możecie się pocałować Oczko :*
[14:43:49] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]MajorMonogram poślubił KapselGames
[14:43:51] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:@[KidMod MC]MajorMonogram: <3
[14:43:52] [main/INFO]: [CHAT] [Licytacje]Wystawił: FV3080 Cena: 1,000$ Komenda /licytuj[Oko pająka x64 ]
[14:43:54] [main/INFO]: [CHAT] [SMod] KapselGames: XDD
[14:43:56] [main/INFO]: [CHAT] [SS] [Gortan -> jacek45614] spoko
[14:43:56] [main/INFO]: [CHAT] [SS] [Fan_Zet -> theshadowplayer] /dzialka zajmij
[14:43:59] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] XxX_Lalunia_XxX: Uśmiech
[14:44:00] [main/INFO]: [CHAT] [RC] [Działka 40] ZAPRASZAM DO SKLEPU - DLA KAZDEGO COS SIE ZNAJDZIE! POLECAM /P POLUB!
[14:44:03] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Durbi: Bo to stulejarze i na oczy dziewczyny nie widzieli XD
Jakoś nie widzę nawiązania wiadomości Durbi do ślubu, wcale nie widzę powiązania..

Moim zdaniem ban jest nie słuszny.
[Obrazek: BAAG4.png]
Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę.
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości