• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie]SAEK [Akceptowane przez KapselGames]
1. Nick Na Serwerze: SAEK.

2. Wiek: 18.

3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak.

4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Od 26 grudnia 2017 roku.

5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: Zdecydowanie jak najwięcej, jednak nie potrafię określić tego godzinowo. Staram się siedzieć około 2-4h dziennie na serverze, lecz są dni kiedy wejść nie mogę wcale (np. wyjazdy).
- TeamSpeak3: J.w.
- Forum: To już trochę częściej, ponieważ forum mogę obserwować ze szkoły itp.

6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): Ponad 30h, w momencie pisania jest to trochę więcej niżli na screenie. - https://imgur.com/a/4dTta

7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): Nigdy.

8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:

W Minecraft'cie bawię się już od dobrych 6 lat. Około 2015 miałem za sobą już kilka serverów na bukkicie, ze stałymi 80 graczami, których co-właścicielem byłem. Moderatorem byłem również na niektórych z popularniejszych w tamtym momencie serverów. Poza pogrywaniem w wolnym czasie zajmuję się m.in. grafiką, moim malutkim kanałem YT oraz informatyką.

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?

Wydaje mi się, że dotychczas nie sprawiałem problemów na serverze - wręcz przeciwnie. Zawsze staram się pomagać każdemu z graczy najlepiej jak potrafię np. kiedy w nocy nie ma administracji. Jestem raczej miłą, niełatwo mnie zdenerwować czy doprowadzić do "agresji", więc myślę, że jako moderator servera w grze dla raczej młodszych graczy zdam się wyśmienicie. W porównaniu do wielu graczy servera nie krytykuję ludzi za ortografię, sposób mówienia czy wiek - staram się szanować każdego. Do tego bardzo lubię pomagać ludziom.

10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:

W wieku 13 lat posiadałem dość duży (jak dla mnie) kanał gamingowy. Dziś zajmuję się jednak w największym stopniu "produkcją" teł i bannerów na youtube czy twitcha. Próbuję swoich sił również w grafice i animacjach lecz raczej z niewielkimi skutkami Uśmiech. A o serverach wspominałem już wyżej.

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:

Irytuje mnie zachowanie ludzi, którzy za wszelką cenę próbują popsuć grę innych graczy. Moim zdaniem każdy ma prawo do grania sobie w spokoju. Dlatego właśnie chciałbym dołączyć do Administracji. Jako moderator mógłbym starać się zmniejszyć ilość przekleństw, wyzwisk na chacie, czy nawet oszustw, które często mają miejsce. Nie chcę, aby gracze niezadowoleni wychodzili z servera przez Trolli obrażających innych graczy.

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić):  Nigdy o tym nie słyszałem .

13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?(0-10): 8+

14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak

15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Niezupełnie

16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Tak

17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Do zobaczenia kiedyś!
SAEK wylogowuje się.
Jestem na Tak  Ogień
+ Wiek
+ Brak Lania wody
+/- Zdanie  8 mało rozpisane. Ale są ważne informacje Oczko 
[Obrazek: tumblr_static_tumblr_static__640.gif]

Dancing in the dark, you between in my arms  Ogień Zakochany
Dla mnie jak najbardziej na tak! :  Oczko
+ Wiek
+ Bardzo aktywny, często widać go na serwerze
+ Kulturalny w stosunku do innych osób
[Obrazek: 58873101443728806577.gif]
Lubię oglądać anime i grać w różne gierki.
Jestem na TAK
Powody:
- wydaje się ogarnięty
- stara się pomagać graczom
- podanie estetyczne
- potrafi używać BBCode
Jedynie mogłabym się przyczepić do tego, że nie masz minimum 10 postów na forum, ale mimo tego nie zmieniam swojego zdania  Uśmiech
  Największą sztuką jest bycie sobą.
Przekuje mnie twoje podanie jak i krótka rozmowa z tobą na serwerze
powody Up
ocena: Jestem na Tak
jestem na tak
powody up D:

jestem na nie, naprawde chcecie do administracji osobe ktora gra tydzien na serwerze? XD
Na tak:
UP
Super Podanie, bardzo przekonywające

Jestem na Tak
Powodzenia
Hmm, co prawda nie masz jeszcze 14 dni zarejstrowanego konta na serwerze (niedługo to już nie będzie aktualny powód), nie bardzo znasz narzędzia administratora TS3, nie wiedziałeś co to BBCode i nie podałeś dokładnego czasu, jaki możesz poświęcić na serwer, TS i forum. Popraw to, jeśli możesz. Mogę dać Ci na tak.
zabierzcie ode mnie matematyke d-,-b

pozdrawiam klawiacza kiedy kebap/pica
Generalnie to wiem czym jest BBcode. Napisałem, że nie wiem właśnie go używając Uśmiech

Nie udzielaj się pod swoim podaniem //mordensoldier124
Do zobaczenia kiedyś!
SAEK wylogowuje się.
Na tak. Powody wypisane wyżej.
"Marzenia mają sprawczą moc"  Zakochany Zakochany Zakochany
[Obrazek: V8Lfkxz.png]
Na dalszą część rekrutacji zapraszamy w niedzielę (7 stycznia 2018) o godzinie 19:00 na nasz serwerowy TS3. W nicku prosimy dopisać "/rekrutacja"
[Obrazek: 5QFSkP7.png]
[Obrazek: 2B78V8.png]
Po rozmowie kwalifikacyjnej Administrator został przyjęty!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości