• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie o powrót] Auri_ [Akceptowane przez kkkkl1212]
1. Nick Na Forum: Auri_

2. Wiek: 14 (w lutym 15)

3. Jakie jest twoje doświadczenie w moderowaniu?:
Miałam już Moderatora Forum tutaj.

4. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na forum?:
Zależy, pewnie co jakiś czas przeglądałabym forum, więc łącznie każde sprawdzenie to ok.1-2h.

5. Parę zdań o Sobie:
Jestem Aurelia i mieszkam w Zabrzu. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum dwujęzycznego.
Interesuję się kulturą Japonii, rysuje, maluje i głównie zajmuję się rzeczami w tej dziedzinie.
Jestem dość gadatliwa, ale przez to łatwiej nawiązać mi nowe znajomości.
W sumie to chyba tyle ode mnie.

6. Dlaczego właśnie Ty?:
Na tym forum miałam już rangę, przez co nabrałam doświadczenia związanym z forum.
Mam również rangę na serwerze, więc w pewnym stopniu jakieś grono ma do mnie zaufanie.

7. Czy potrafisz posługiwać się BBCode?:
Tak, potrafię, ale nie używam go za często (z powodów wizualnych), ponieważ nie zawsze musi być on użyty.

8. W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność?[1-10]:
7/10(?), nie wiem ciężko mi to stwierdzić.

9. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem?:
Jak już wcześniej wspominałam-tak.

10. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory, które wystąpią na forum?[Tak/Nie]:
Tak, jestem w stanie.
♥'Przegrałeś w momencie, gdy znalezłeś coś warte chornienia'~Psiara ♥
'[...]Uświadamiam sobie, że popełniliście wiele błędów...A jednym z nich jest to, że nauczyliście mnie, jak walczyć.'~Eren Jaeger
Dałbym na tak ale musze dać na nie. Jest już raczej wystarczająca liczba osób w administracji forum (późnjej będą wyścigi kto pierwszy) i nie wiem czy dobrze będzie przyjmować kolejną osobę. Ale to juz decyzja komisji. Podaniem mnie przekonałaś tylko sam fakt który przedstawiłem mnie stopuje
Na nie, powody u @[Mod Forum]Wusz.

IKS DE
[Obrazek: bH0axal.png]

Tak samo jak @[Mod Forum]Wusz uwazam, że jest już wystarczaco dużo moderatorów forum, a to nie serwer gdzie musi siedzieć 7 na 100 osób.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRTvaemvjkXFNFo3PBhlEw...I8za0FfjNQ]
Jestem na nie, bo tak jak wyżej zostało zauważone, administracja na forum jest już wystarczająco zapełniona.
Let's be lonely together c:
Podanie wstępnie akceptowane, na rekrutacje zapraszamy : 09.01.2017 o godzinie 19:00 !
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: giphy.gif][Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]
[Obrazek: V8Lfkxz.png]
Podanie po rozmowie Akceptowane Uśmiech !
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: giphy.gif][Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości