• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Podanie na ModChat'a [Odrzucone przez _Bucha_]
1.Nick na serwerze: FV3080
2.Wiek:15
3.Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[TAK/NIE] : Tak
4.Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Od dnia 1.02.2014r.
5.Ile czasu tygodniowo mógłbyś poświęcić na:
-Serwer : 10h lub więcej
-TeamSpeak3 : 8h lub więcej
-Forum : 8h lub więcej

6.Ile aktualnie godzin spędziłeś na tej edycji?(/stats},(dowód ss) : https://image.ibb.co/e1Mm6b/2018_01_01_22_10_48.png
7.Czy kiedykolwiek byłeś karany banem?(jeżeli tak prosimy o podanie powodów)
-Nie ,nie byłem nigdy karany banem
8.Parę zdań o sobie[W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]
Gram w minecrafta od wersji 1.6.2 z nie wielkimi przerwami na przestrzeni tylu lat . Jestem osobą uczciwą. Lubie prace zespołową lub drużynową. Interesuję się grą zwaną World of Tanks.
Potrafię żartować. Szybko się odnajdę w nowym otoczeniu.
9.Dlaczego mamy właśnie wybrać Ciebie :
-Chętnie udzielam się w internecie
-Lubie pomagać {np.Graczom}
-Nigdy nie byłem w adm. więc chciałbym spróbować swoich sił.

10.Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft ,ale także inna działalność i internecie]:
Umiem posługiwać ,wgrywać mody do minecraft lub do Launchera, mino że nie mam konta na yt to i tak umiem przesyłać filmiki.
11. Co cię zmotywowało o range w Administracji:
-Tak jak już zawarłem w punkcie 9 lubię pomagać graczom jeżeli mają jakiś problem
-Nigdy nie byłem w administracji i chciałbym spróbować
-Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze: RealCraft

12.Czy aktywnie udzielasz się na forum ,a także czy potrafisz posługiwać się BBCode? (jeżeli tak ,proszę udowodnić):
-FV3080
-FV3080

FV3080
FV3080
13.Czy znasz regulamin ,a także Taryfikator kar ,który znajduję się na Forum?[TAK/NIE]: Tak
14.Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[TAK/NIEZUPEŁNIE] : Niezupełnie
15.Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązać spory [TAK/NIE] : Tak
16.Czy posiadasz aktualnie range administracyjną na innym serwerze minecraft [TAK/NIE] : Nie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji {zgodnie z ustawą dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych ; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Niestety, może następnym razem!

Prosiłbym następnym razem abyś dał swojego ss'a ze /stats
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości