• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja] Nether, /randomtp
Twój nick: Ksis

Propozycja dotyczy(Tytuł): /randomtp w netherze

Opis propozycji: Proponuję dodanie komendy /randomtp w netherze, na mapie surowcowej się to sprawdza i nie wiem czemu tutaj tego nie ma.

Dodatkowe SS'y: Nie potrzebne
  Odpowiedz
Jestem na nie.
Zobacz, że na /warp s /randomtp może teleportowac Ciebie do wody, czyli tak samo może stać się na /warp nether, tylko tutaj może teleportowac Ciebie do lawy. Dodajmy tez, ze mapa surowcowa jest kilkakrotnie większą mapą od netherowej.

IKS DE
[Obrazek: bH0axal.png]

Odpowiedz
Gracz, który wpisałby komendę /randomtp w netherze, mógłby się teleportować do morza lawy lub do spawnera blaze.Tym samym, straciłby on prawdopodobnie swoje itemki. Jestem na nie.
  Odpowiedz
neutral/tak
do randomtp w netherze można by dodać 30 sekund ochrony przed ogniem i byłoby git Uśmiech  (jeśli oczywiście istniałaby taka opcja)
[Obrazek: 6QiXwT8.png]
~2018
  Odpowiedz
Moim zdaniem 30 sekund to za mało, jeśli teleportowałoby gracza do "oceanu" lawy. Do tego najczęściej wyjście z lawy jest wysoko i rzadko można zdążyć wyjść. Lepiej będzie bez rtp. Mapa jest mała mi można ją zwiedzić samemu w krótkim czasie.

IKS DE
[Obrazek: bH0axal.png]

Odpowiedz
Również na nie powody up
  Odpowiedz
Jestem na nie, chyba że da sie wyznaczyć kilkanaście stałych miejsc, do których by tepało.
Let's be lonely together c:
  Odpowiedz
Jestem na Nie, powody wyżej.
                                          WSZYSTKO JEST MOŻLIWE   

Wesoły Wesoły                                    
  Odpowiedz
Na nie, szybko można by w ten sposób stracić itemy. 
Więcej powodów up
  Odpowiedz
Myślę, że by się to nie sprawdziło. Może to teleportować do lawy, co jest szybkim sposobem na stracenie swoich przedmiotów.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości