• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Podanie] be_happy [Odrzucone przez Quantum322]
1. Nick Na Serwerze: be_hAPPy
2. Wiek: 16
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: ...
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: ...
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: ...
- Serwer: 5godzin
- TeamSpeak3: 7godzin
- Forum: 13godzin
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): 20 minut.
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów)
Nie chyba nie byłem, no jednak nie byłem.
8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Mam na imie Lucjan, mam 16 lat mieszkam w Norwegii gram w FutBol Amerykański, kruci gang
XD Lubie zagrać w fajną gre, umiem skakać na rowerze. Wole schabowe niż mielone

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
Jestem pogodnym, miłym, ogarniętym 16 latkiem
Nie potrafię zapanować komendami ModChat'a.
/ac <-- Chat Administracyjny
/socialspy <-- SocialSpy Włączenie/Wyłączenie podglądu wiadomości /msg
/kick <nick> <powód> <-- Wyrzucenie gracza z serwera z powodem
/tempban <nick> <czas> <powód> <-- Zbanowanie gracza tymczasowo z powodem
/tempmute <nick> <czas> <powód> <-- Zaszycie ust gracza z powodem.
/warn (Nie wiem dokładnie czy u was jest warn) <nick> <powód> <-- Upomnienie gracza z powodem.
/odp <nick> <odpowiedź> <-- Odpowiedzenie graczu na pytanie zadane przez /pomoc
- Umiem zapanować nad chat'em
- Mam dystans do siebie (Powinno to być brane pod uwagę, bo są ludzie którzy się przejmują jedną negatywną opinią)
- Staż (w komendach bycie na randze Administracyjnej na serwerach MineCraft), umiejętności informatyczne
- Umiejętność posługiwania się Narzędziami Administratora Serwera TS3
10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
Posiadałem kilka własnych serwerów, robionych praktycznie od zera (Pluginy były pobierane z strony bukkit'a i konfigurowane przeze mnie)
Umiem jako/tako obsługiwać się Admin CP na forum (MyBB)
Umiem się posługiwać narzędziami Administratora Serwera TS3
11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
Powiem szczerze, nie wiem.

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Nie wiem co to : Na forum staram się być aktywny, ale dopiero teraz mam jakąś przerwę od szkoły.
13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?(0-10): 9/10
14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak znam.
15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak, potrafię się nimi obsługiwać.
16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Tak
17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

PROSZĘ O WSTRZYMANIE MOJEGO PODANIA DO CZASU OSIĄGNIĘCIA WSZYSTKICH WYMAGAŃ.
-Godziny
+Niektóre wymagania

Neutral. Popraw te 2 i będzie tak Oczko
Brakuję mi odpowiedzi w 3. i 4. punkcie.
Tygodniowo jest wymagana aktywność 9 godzin, a Ty deklarujesz 5. Nie widzę dowodu czasu spędzonego na serwerze. Brak 10 postów na forum. Słabo rozpisany punkt 11.

Jak narazie neutral z przewagą na nie 

Edit::
Jestem na nie, ponieważ grałeś na serwerze 20
minut, a ostatnio wszedłeś 22 grudnia.
Nie rozumiem dlaczego piszesz podanie teraz skoro nie spełniasz wymagań dobrze o tym wiedząc
Jestem na nie
Odwaliłeś jakąś drame o pokazywanie legitymacji więc żebyś nie musiał pokazywać swojej to Ci w tym pomoge
Również jestem na nie

Powody wyjaśnił @Wusz
Jestem na nie. Masz dużo do poprawy.
- Minimum 10 postów na forum i ogólna aktywność na forum,
- Kropki ze wzoru,
- Brak odpowiedzi w punkcie 3 i 4,
- Nieczytelna czcionka (przynajmniej na telefonie),
- Wymagana aktywność na serwer to 9h tygodniowo, a Ty proponujesz prawie połowę mniej,
- Brak minimum 30h spędzonych na serwerze,
- Brak dowodu w postaci SS ze /stats,
- Masz przegrane 20 minut? Jak ty chcesz grać i poświęcać te Twoje "5h na serwer"?,
- Nie wiesz co to BBCode (a używasz),
- Podanie wygląda jak żart,
- Słabo rozpisane podpunkty,
- Ogólna składnia zdań, ortografia, interpunkcja,
- Miałeś problem do tego, że przy rekrutacji weryfikowany jest wiek,
- I dlatego też wątpię w Twój wiek.
zabierzcie ode mnie matematyke d-,-b

pozdrawiam klawiacza kiedy kebap/pica
Na NIE, moim zdaniem podanie napisane trochę dla beki, na odwal. Nie napisałeś nic w punkcie 3 i 4. Należy mieć przynajmniej 10 postów na forum oraz mieć przegrane minimum 30h na serwerze. Więcej powodów jest powyżej.
  Największą sztuką jest bycie sobą.
Na nie
BBCode nie jest po to żeby się nim popisywać wybrałeś czcionkę w której nie ma polskich znaków mimo że się nimi posługiwałeś. Ma on poprawić czytelność a nie sprawić że połowy podania nie da się rozczytać. Na ten temat się nie będę wypowiadał bo nie znam BBCode w aż takim stopniu. Ale patrząc od strony statystyk robisz se jaja że po 20minutach gry nie dość że chcesz rangę w administracji to jeszcze oceniasz dystans do siebie innych ludzi. Myślę że więcej nie trzeba tu pisać pozostałe powody up.
Brak spełnionych wymagań.

[Obrazek: fuEq1WN.png]
Niestety, może następnym razem!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości