• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie]yoda1322
1. Nazwa użytkownika:  yoda1322 
2. Wiek: 16
3. Ilość połączeń na ts3: 965
4. Ile czasu będziesz mógł poświęcić tygodniowo na ts3: 7h
5. Parę zdań o sobie:
Nazywam się Maciek, chodzę do liceum w Warszawie. W wolnym czasie lubię grać w gry np.LoL, Minecraft. Jestem spokojny, do każdej osoby mam indywidualne podejście, staram się nie stwarzać konfliktów. W przyszłości mam nadzieje dostać się na studia medyczne.
6. Doświadczenie:
Byłem tutaj opiekunem Ts3, umiem zajmować się Ts3, konfigurować permisje dla poszczególnych rang, jako opiekun starałem się dbać o porządek na ts3, tak żeby było w miarę estetycznie dla osób przebywającym na nim. Byłem również SA,HA,SSA na innych serwerach ts3, gdzie bardzo dobrze się sprawowałem
7. Dlaczego mamy wybrać Ciebie?
Chciałbym się zająć ts3, służyć pomocą dla gracz, wychodzę zawsze naprzeciw oczekiwaniom danej osoby, która ma do mnie pytania
8. Co zmotywowało Cię do napisania podania?
Brak zajęć na ts3 oraz chęć pomocy innym osobom na ts3.
9. Czy znasz taryfikator TS3? [Tak/Nie]: Tak
10. Czy umiesz bezstronnie rozwiązywać spory? [Tak/Nie]: Tak
[Obrazek: Yoda2.jpg]
Jestem na TAK
Jako Opiekun ts3 bardzo dobrze się wywiązywał ze swoich obowiązków
Ma bardzo duże doświadczenie
Miły, uprzejmy i pomocny

Powodzenia
jestem na tak 

- macie wyzej
Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na NAMEMC.COM 
https://pl.namemc.com/profile/Milosz360
RealCraft oczywiście polubiony Uśmiech

Jestem na tak. Byłeś opiekunem naszego TeamSpeaka, masz doświadczenie, , na TSie można zobaczyć Ciebie codziennie, itd.

@Wikcia
1. Yoda jeśli używa wulgaryzmów to na kanałach administracyjnych kiedy jest tylko administracja,
2. "Obraza" to w jego przypadku żarty, nie słyszałem jeszcze, żeby obrażał kogoś na poważnie(dystans),
3. Czasami nie ma czasu, żeby zejść na kanał pomocy, ponieważ jest zajęty sprawami prywatnymi przy których może rozmawiać na teamspeaku i nic więcej, a poza tym zawsze ktoś przychodzi do kanału pomocy chwile po informacji, że ktoś wszedł.
Jestem jak na razie na nie.
powody?
-będąc na tsie często obraża graczy jak i administrację,
-niekiedy jest mu ciężko zejść na kanał pomocy,
-używa za dużo wulgaryzmów przy graczach i administracji.

to ja sie wypowiem do podania jestem na tak
a teraz powiem kilka dodatkowych slow Wikcia napisałaś że używa on duzo wulagryzmow przy graczach nie powiem kto sypał kurwami i innymi przy graczach miałaś soczysty słownik niczym stejki by Burneika przed KSW więc najpierw spojrz na siebie a potem oceniaj innych
[Obrazek: RJTOoJU.png]
[Obrazek: 5QFSkP7.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości