• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone niesluszny ban na ts 3 [Odrzucone przez _Bucha_]
moj nick to romko12 na serwerze minecraft natomisat na ts yourk. 
podejrzewam ze zbanowal mnie administrator o nicku wikcia nie jestem do konca pewny poniewaz akurat wyprowadzalem mojego psa. 
stalo sie to w dniu 11.01.2018 okolo godziny 20.00

Przebywalem na waszym ts i gralem z kolegami w busines tour. gralem midzy innymi z keinek. gala games 66, asesesesesesese
kros niespodziewanie zaczal puszczac bindy (niebyl to nikt z grajacych ze mna). jestem tego przekonany ze poniewaz bindy zaczeto puszczac w tym czasie kiedy akurat ktos wbil na nasz kanal. wbila do nas wikcia i zbanowala mnie oraz mojego kolege gala games 66 i kewinka . akurar ja podczas tej sytuacji mialem afk poniewaz jak wyzej wspomnialem wyprowadzalem mojego psa wiec niemialem wplywu na ta cala sytuacjie. kiedy wszedlem na mojego laptopa i sprobowalem wejsc na ts zaskoczyla mnie sytuacja o banie. z rozmowy z moim kolega dowiedzialem sie ze rowniez i on dostal bana. w jednym pokoju est i moj brat ktory tez byl obecny na ts i on rowniez dostal bana. jestem strasznie zawiedziony po podstawie administracji (chyba wikcji) moge dodac ze jak ta sytuacja bedzie sie powtarzac ja i moi znajomi przestaniemy korzystac w waszego ts. owszem posiadam saundborda i mam pare bindow ale uzywam ich tylko jak siedzie sam na kanale i to na prywatnym ts do sluchania muzyki podczas grania.  zapomnialem dodac skad wiem ze to akurat mogla byc wikcia mianowicie ona jako wczesniej wbila do nas na kanal i dawala upomnienie. podumowujac  dostalem bana za cos czego nierobilem jakis inny uzytkownik teraz pewnie cieszy sie ze dzieki niemu pare graczy zostalo zbanowanych. z sytuacji jaka mi kolega powiedzial wywznioskowalem ze ten uzytkownik co puszczal bindy zwalil na nas cala wine niewiem jak to sie stalo ale dostalem nieslusznego bana . dziekuje i prosze o szybkie wyjasnienie tej sytuacji.

+5% Niestosowanie wzoru wątku kiedy jest to wymagane(usunięcie z niego głównych punktów)//Auri_
[Obrazek: 7HE5M3.png]
Administracja zdecydowała, że na obecnie ustalone okoliczności blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Żaden z powyższych nicków w odwołaniu nie dostał bana.
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości