• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Skarga oraz odwołanie od blokady [Odrzucone przez Quantum322]
Photo 
Nick zbanowanego: Falor98
Nick Administratora, który banował: nie wiem
Długość Bana: 1 h
Kiedy to się stało: 20 minut temu

Opis sytuacji:
Po kłótni z jednym graczem który chciał mnie oszukać, zacząłem go wyzywać, wiedziałem że jest to zabronione ale chciał mnie on podkopać po tym jak się do niego teleportowałem gdyż szukałem sklepu. Pisałem do administracji w tej sprawie lecz mi nie wierzyli. Zdenerwowałem się i próbowałem sam wyjaśnić z nim tą sytuację. Wyżej wymieniony użytkownik wyszedł od razu po zgłoszeniu mnie i zbanowaniu. Użytkownik nazywa się Venomonar
*Screen bana:

Załączone pliki Miniatury

Ja banowałam.. Bez screenów orzekających winę tamtego gracza nie jestem w stanie nic zrobić. Zacząłeś wyzywać go od debili, a gracz to zgłosił, więc dostałeś bana. A poza tym, ban już się skończył, więc zapraszam do dalszej gry. A jeżeli widzisz informację, że gracz, do którego chcesz się teleportować, znajduję się na innej mapie niż mapa 'mapa' do ruszaj się, żeby anulowano Ci tę prośbę, żeby się więcej takie sytuację nie pojawiały, albo rób screeny, żeby mieć na dowód, jeżeli będziesz miał zamiar zgłaszać oszusta.
Wiedziałeś, ale i tak to zrobiłeś. Odrzucam
[Obrazek: 7HE5M3.png]
Administracja zdecydowała, że na obecnie ustalone okoliczności blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości