• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Propozycja] Dostęp do kanału TS3 (by Lelka) [Odrzucone przez kkkkl1212]
Thumbs Up 
Twój nick: Lelka (Dzień dobry, znów ja)
Propozycja dotyczy: Dodania nowej rangi do serwera TS3
Opis propozycji: Propozycja dotyczy stworzenia rangi 'Dostęp do kanału'. Byłaby to ranga w sumie od Administratora dla użytkownika, która zezwalałaby na dostęp do konkretnego kanału. Przykład: Jeśli użytkownik X dostałby od Administratora Y na kanał Z rangę 'Dostęp do kanału', wtedy użytkownik może wejść na ten kanał, bez konieczności przerzucenia. Tzn. Jeśli Administrator ma jakiś znajomych i zaprasza ich na serwer ts3, po wejściu na kanał daje im tą rangę, a oni po następnym odpaleniu Ts3 i serwera , bez przerzucenia mogą wejść na kanał, do którego uzyskali dostęp.
Sądzę, że dobrze wytłumaczyłam. Uśmiech
Pozdrawiam 
~Lelka

Załączone pliki
.png   1.png (Rozmiar: 6.71 KB / Pobrań: 45)
troche duzo by musialo powstać tych rang
Nie zgodzę się z tym. Jedna ranga 'Dostęp do kanału' i tyle. 
Wtedy też np. Bucha daje komuś na swoim kanale tą rangę i owa osoba może wchodzić na jego kanał , bez konieczności przerzucenia, natomiast nie ma dostępu do innych kanałów, chyba ,że tam także ma rangę dostępu.

Edit: Do posta wrzucam przykład jaki znalazłam na serwerze, którego nie będę reklamować.

~Lelka
Dla każdego kanału administracyjnego jedna ranga dostępowa i po sprawie - jak najbardziej jestem za! Uśmiech
There is someone near us at birth,
there is no one at death.
Bardzo dobra propozycja!
Jestem za!
Według mnie bezsensu, od tego są kanały publiczne.

Jestem na nie.
[Obrazek: AFUOtIy.png]
[Obrazek: MTs3WLX.png]
[Obrazek: ev4ggKk.png]

Propozycja została odrzucona.
[Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości