• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Propozycja] Rangi na działkach [Odrzucone przez kkkkl1212]
Lightbulb 
Twój nick: Lelka (Hello there. It's me,again...)bongoKvbVS_ (First time together, yey)
Propozycja dotyczy(Tytuł): Dodatkowy rang na działkach / permisji
Opis propozycji:

Witamy, 
Między mną a bongo wywiązała się ciekawa rozmowa, a mianowicie - proponujemy utworzenie dodatkowych rang na działkach. Osoba posiadająca działkę to właściciel, który ma dostęp do wszystkich komend i możliwości. 
Dodatkowe rangi, które proponujemy :
Współwłaściciel 
Komendy dla współwłaściciela : /dzialka dodaj, /dzialka wyrzuc, /dzialka wyczysc, /dzialka powieksz, /dzialka zablokuj, /dzialka opis, /dzialka przenies, /dzialka dostep, /dzialka biom, /dzialka ogrodzenie 
Moderator Działki
Komendy dla moderatora : /dzialka dodaj, /dzialka wyrzuc, /dzialka dostep, /dzialka zablokuj
Rangi wymienione powyżej, miałyby dostęp do łapania zwierząt w jajko przechowujące.
Pomocnik
Byłaby to ranga taka jak dotychczasowa osoba dodana do działki.

SS'y : https://imgur.com/a/LfVvz

Pozdrawiamy serdecznie i z niecierpliwością czekamy na odzew z Waszej strony,
Lelka & Bongo
Pozdrawiam, podziwiam!
Jestem na tak!
Zdecydowanie ułatwi zarządzanie działką
Była kiedyś podobna propozycja, z tego co pamiętam została odrzucona. W sumie jestem tego samego zdania. Powiedzmy, że nowy gracz 'A' po kilkunastu godzinach/dniach intesywnego grania ma działeczke, sporo diaxow na narzędzia, jakieś tam zwierzaki, jakiś tam dobry set i wg niego jest spoko. Przychodzi sobie taki radom 'B' na serwer i spami na chacie "kto doda do dzialki". Jakiś czas później między A i B wywodzi się rozmowa, gdzie głównie A myśli, że B to fajny gość i dodaje go do dzialki jako współwłaściciel. "A" musi kończyć gre bo jutro do szkoły czy coś tam. B wykorzystuje chwile i zbiera cenne itemy, czysci dzialke lub ją grifuje, sprzedaje itemy i ma z tego profity. 'A' w kolejnym dniu wchodzi na dzialke, ktora jest zniszczona, nic na niej nie ma i wnosi skargę, ale my skargę odrzucamy bo dowodów nie ma i dodaje sie na własną odpowiedzialność. A wychodzi z serwera i już na nim nie gra bo B mu zniszczył działkę ale dowodów (procz tego ze tylko go mial dodanego) na jego winę nie ma.
[Obrazek: 6QiXwT8.png]
~2018
Na nie, powód u @[ModChat MC]Betii.
Była już podobna propozycja z "/działka zaufanie"

IKS DE
[Obrazek: bH0axal.png]

Jestem na nie, za dużo zamieszania.
Jestem na tak! Ponieważ jest tylko 1 ranga na dzialce i przydało by się kilka nowych ale...

Jestem za tym aby Współwłaściciel nie miał prawa do: /dzialka wyczysc, /dzialka przenies ponieważ gracze którzy miali by ,,mk'' bez wchodzenia na nie mogli by czyscic dzialke itp

Moderator Działki jest bardzo dobrze rozpisany.
Witam ponownie,
Właśnie z racji tego, żeby było możliwości zabierać graczom itemów, którzy tak pieczołowicie zbierają, powinno się wprowadzić plugin LWC (blokowanie skrzyń) i nawet kilka osób na działce miałoby dostęp tylko do wybranych skrzyń. Zmniejsza to problem wystąpienia kradzieży i grief'u. 
Poza tym to sprawa graczy komu 'ufają', a komu nie. 
Dalej, to jest tylko propozycja. Dla mnie to wciąż dobry pomysł Uśmiech Dalej czekam na argumenty. 
~Lelka
Jestem na tak, powody u @Szokko
Ja jestem na nie.

Dlaczego?

-Dużo byłoby przy tym roboty,
-Gracze zapewne ciągle prosiliby o moderatora działki itp.
"Nowe? Nie, wyprane w perwollu"
Jestem na nie. Gdyż coś takiego niepotrzebnie zwiększało by ilość incydentów na działkach.
Tak oto zniszczyliśmy mózg dowodzący przymierzem shinobi. Może i było to oklepane… Ale wyglądało efektownie. ~`Madara Uchiha

Propozycja została odrzucona.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości