• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Propozycja] Ranking poziomu pracy. [Odrzucone przez mordensoldier124]
Twój nick: fatSamuraii
Propozycja dotyczy(Tytuł): Wprowadzeniu rankingu poziomu pracy.
Opis propozycji: Moja propozycja, to dodanie na serwer nowej komendy, a mianowicie komendy /toppraca lub /toppoziom. Po wpisaniu komendy pojawiał by się na chacie komunikat dotyczący rankingu graczy w poziomie pracy.
Przykład:
  1. gracz_x   Poziom pracy: 46
  2. gracz_y   Poziom pracy: 43
  3. gracz_z   Poziom pracy: 32
Oczywiście lista liczyła by 15 graczy - od 1 do 15 myślę, że zachęciło by to graczy do zdobywania poziomów, aby przegonić innego gracza, co za tym idzie, gospodarka serwera by coraz bardziej rosła w siłę Uśmiech

Dodatkowe SS'yLink do ss <--
There is someone near us at birth,
there is no one at death.
Najpierw należałoby zwiększyć maksymalny poziom pracy. Teraz to 25lvl, który już ma zapewne połowa serwera
(29-01-18, 19:25 )bongoKvbVS_ napisał(a): Najpierw należałoby zwiększyć maksymalny poziom pracy. Teraz to 25lvl, który już ma zapewne połowa serwera
Dobrą propozycją byłoby zwiększenie poziomu pracy. np. do 50 lub 100 Uśmiech
Tyle że wtedy godzinny zarobek byłby 4x większy przy 100 poziomach. Ja mając bogacza i 25 poziom miałem około 26 tysięcy
Na nie, kiedyś napisałem taką propozycję, która została odrzucona.
Zawsze można zrobić tak, że wyższy poziom = inne udogodnienia np. szybsze kopanie, więcej % na drop surowców, a maksymalny zarobek ustawić na 30k Uśmiech
Jeśli byłby maksymalny zarobek, to nikt nie chciałby już awansować w pracy.
Na wyższych poziomach można dać graczom różne dodatki np. zwiększony drop, szybsze kopanie.
Wystarczy pomyśleć, w sumie mogę zrobić taką listę proponowanych udogodnień.
Witam,
Pomysł ciekawy, ale najszybciej i najlepiej powinno być to wprowadzone na nową edycję, przy okazji zmieniania systemu wynagrodzeń. Ranking byłby fajny, ale wiesz - kto pierwszy zdobędzie beacon'a, ten będzie TOP. Przeważnie we wszystkich TOPkach są to te same osoby, tylko w różnym ustawieniu. No cóż. 
Wciąż pomysł ciekawy i czekam na dalszy rozwód sytuacji.
Buźka
~Lelka
Bardzo ciekawa propozycja Uśmiech

Fajnym pomysłem by było dodać nagrody np. za top 3

Jestem za!

Propozycja została odrzucona.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości