Ankieta: Czy zgadzacie sie aby dodac top porzednich edycji?
tak
46.15%
6 46.15%
nie
53.85%
7 53.85%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Dodanie top graczy poprzednich edycji [Odrzucone przez Quantum322]
Witam! Chciałbym zaproponować coś ciekawego. Otóz wielu graczy narzeka na to, że po nowej edycji wszystko jest resetowane i cały ich postęp grania idzie na marne. Ich kilka -nascie -dziesiac -set godzin nic nie daje bo wszystko i tak sie usunie. Jestem tego samego zdania, więc wpadłem na pomysł, aby obok spawnu bylyby tabliczki z róznych topek, np. TOP5HAJSU TOP5QUESTOW i tak dalej z porzednich edycji. Byłby to np. warp top. Rozumiem, że trzeba robić nowe edycje aby każdy gracz miał takie same szanse, więc jest to idealna propozycja dla nowych jak i starszych graczy. Nie byłoby narzekania, że cały postep pojdzie na marne, skoro obok spawnu (warp top np.) jest napisane ze byłeś w porzedniej edycji w TOP. Pokażę jak to mniej więcej wyglądało (talentu do budowy nie mam Uśmiech), co wy na to? Mogę liczyć na wasze poparcie? Pozdrawiam

*Proponuję również aby na tym miejscu gdzie beda zapisywani gracze z poprzednich edycji, byloby mniej wiecej TOP5 albo TOP7 miejsc od kazdego rodzaju topki, poniewaz jesli byloby po TOP15 to byloby za duzo graczy zapisanych i byloby to nie zbyt czytelne.

Niestosowanie tematu wątku kiedy jest to wymagane. (+5%)//mordensoldier124

Załączone pliki Miniatury

Po co? Jak grasz rok dwa to kazdy cie zna. Nowi poznaja ciebie poprzez słuchy i czyny jakie zrobiles. Nie ma sensu zasmiecać spawna. Nowi latwo poznaja legendy serwera.
Ale jak juz ktos sie uprze to niech zrobi jakis warp np /warp legendy
czy cos.
[Obrazek: tumblr_oqapfeHJ7y1t3n54uo4_r1_540.gif]
(31-01-18, 18:48 )DoKtorLekarz napisał(a): Po co? Jak grasz rok dwa to kazdy cie zna. Nowi poznaja ciebie poprzez słuchy i czyny jakie zrobiles. Nie ma sensu zasmiecać spawna. Nowi latwo poznaja legendy serwera.
Ale jak juz ktos sie uprze to niech zrobi jakis warp np /warp legendy
czy cos.
Masz racje, mozna nie zasmiecac spawna i przeniesc to w osobne miejsce, tak jak mowisz na /warp legendy
Ale tez chcialbym aby w jakis sposob pamietało sie o tych najlepszych graczach :/
Specjalnie konto założyłem, żeby wypowiedzieć się w tym temacie...

Moim zdaniem dodawanie na serwer takich bzdetów i bezsensownych rzeczy jest po prostu głupim posunięciem. Zbędna opcja zawalająca spawn, tylko dlatego żeby "na nowej edycji mieć popularność", bo to akurat jeden z twoich argumentów za postawieniem czegoś takiego. Nie przysporzy to żadnego "fejmu", ani nic... Każdy będzie to omijał i miał gdzieś, albo zerknie na to jako jakąś ciekawostkę, zbędną ciekawostkę.

Wiedziałeś, że...?
Gdyby na podstawie liczby obejrzanych na YouTubie filmików spróbować oszacować kto jest największą gwiazdą internetu, w pierwszej piątce obok Taylor Swift i Justina Biebera niechybnie znalazłyby się koty. Mimo że często podglądamy jak śpią czy śmiejemy się z ich panicznego strachu przed ogórkami, nie wiemy o nich za dużo. 

Taką informację także można umieścić na spawnie ;>
(31-01-18, 18:56 )Paranoik napisał(a): Specjalnie konto założyłem, żeby wypowiedzieć się w tym temacie...

Moim zdaniem dodawanie na serwer takich bzdetów i bezsensownych rzeczy jest po prostu głupim posunięciem. Zbędna opcja zawalająca spawn, tylko dlatego żeby "na nowej edycji mieć popularność", bo to akurat jeden z twoich argumentów za postawieniem czegoś takiego. Nie przysporzy to żadnego "fejmu", ani nic... Każdy będzie to omijał i miał gdzieś, albo zerknie na to jako jakąś ciekawostkę, zbędną ciekawostkę.

Wiedziałeś, że...?
Gdyby na podstawie liczby obejrzanych na YouTubie filmików spróbować oszacować kto jest największą gwiazdą internetu, w pierwszej piątce obok Taylor Swift i Justina Biebera niechybnie znalazłyby się koty. Mimo że często podglądamy jak śpią czy śmiejemy się z ich panicznego strachu przed ogórkami, nie wiemy o nich za dużo. 

Taką informację także można umieścić na spawnie ;>
Jak już wspomniałem, na spawnie to zły pomysł, ale oddzielny jakis warp do tego byłby. Ciężko porównywać akurat Youtuba do serwera mc, troche nie wyszło ci to, ale dzięki za głos, każdy sie liczy
Jest to dla mnie bezsensowny pomysł gdyż nie ma potrzeby zrobienia czegoś takiego. Na tego warpa zapewne by prawie nikt nie wchodził a do tego moim osobistym zdaniem jest to czyste zaśmiecanie serwera. Bo szacunek graczy powinno się zdobywać przez to co się robi w aktualnej edycji a nie stać i się gapić na wyniki z poprzedniej i  mówić sobie pod nosem "O jeju jaki jestem zarąbisty bo miałem topkę w tamtej edycji".

Wiem iż może troszkę że tak nazwę brutalnie ale nie chce by tak zaśmiecano serwer.
Dziękuje za przeczytanie tego Uśmiech
[Obrazek: 7RJllGF.png]
(31-01-18, 19:11 )Alcatraz_Yagami napisał(a): Jest to dla mnie bezsensowny pomysł gdyż nie ma potrzeby zrobienia czegoś takiego. Na tego warpa zapewne by prawie nikt nie wchodził a do tego moim osobistym zdaniem jest to czyste zaśmiecanie serwera. Bo szacunek graczy powinno się zdobywać przez to co się robi w aktualnej edycji a nie stać i się gapić na wyniki z poprzedniej i  mówić sobie pod nosem "O jeju jaki jestem zarąbisty bo miałem topkę w tamtej edycji".
This.
A topki w aktualnej edycji są widoczne na tabie i na pasku z boku ekranu. Ja też jestem na nie.
Brannen er min
[Obrazek: tumblr_ocukf9VlzP1unzdz2o1_500.gif]

(31-01-18, 20:38 )Lyreia napisał(a):
(31-01-18, 19:11 )Alcatraz_Yagami napisał(a): Jest to dla mnie bezsensowny pomysł gdyż nie ma potrzeby zrobienia czegoś takiego. Na tego warpa zapewne by prawie nikt nie wchodził a do tego moim osobistym zdaniem jest to czyste zaśmiecanie serwera. Bo szacunek graczy powinno się zdobywać przez to co się robi w aktualnej edycji a nie stać i się gapić na wyniki z poprzedniej i  mówić sobie pod nosem "O jeju jaki jestem zarąbisty bo miałem topkę w tamtej edycji".
This.
A topki w aktualnej edycji są widoczne na tabie i na pasku z boku ekranu. Ja też jestem na nie.
no topki aktualnej edycji byłyby tak jak są tylko oddzielny warp byłby na poprzednie
Nie zrozumiałeś mnie troszkę. Chodziło mi, że wystarczy, że obecne topy są łatwe do przeglądania i to wystarczy. Nie potrzeba warpu na topy z poprzednich edycji.
Brannen er min
[Obrazek: tumblr_ocukf9VlzP1unzdz2o1_500.gif]

Jestem na NIE, powody u @DoKtorLekarz
There is someone near us at birth,
there is no one at death.
Jestem na nie. Tak jak wyżej stwierdzam iż zaśmiecało by to serwer...
Jestem na nie powody u @DoKtorLekarz
Siemka
Na nie. Powody:
-Brak Wzoru
-Po co zaśmiecać nie potrzebnie spawn
-bardzo wątpię w to że ktokolwiek zainteresuję się takim czymś

10% za odkopanie wątku//mordensoldier124
[Obrazek: VSMTEkl.png]

Propozycja została odrzucona, przyczyna to: Propozycja bezsensu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości