Ankieta: Zgadzacie się na takie mody ?
Tak
22.22%
2 22.22%
Nie
77.78%
7 77.78%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Modyfikacje [Odrzucone przez kkkkl1212]
Nick : Meliodas1948
Propozycja dotyczy: Dodania modów 
Opis Propozycji :
Wpadłem na pomysł dodania modów takich jak : MrCrayfish's Furniture Mod czyli mod na Meble, ZeiyoCraft Mod czyli nowe jedzenie, alkochol rózne bloki itp, oczywiscie nie muszą być akurat te modyfikacje. Na pytanie dlaczego akurat te mody to odpowiem tak : Po prostu nowe rzeczy więcej do pracy na serwerze ale również więcej zabawy z przyjaciółmi. Daje wam do rozpatrzenia moją propozycję.   Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony Cool

Niestosowanie tematu wątku kiedy jest to wymagane. (+5%)//mordensoldier124
Nawet fajna propozycja
+ dodaj ankietę
Ja jestem za Uśmiech
ja bym zaczął od włączenia pvp na surowcowej. To będzie dobry mod ;v
[Obrazek: tumblr_oqapfeHJ7y1t3n54uo4_r1_540.gif]
Takie mody wymagałyby ich także u gracza w launcherze, co będzie dużym problemem dla młodszych graczy, jak i tych że słabszymi komputerami. Po drugie obsługa takich modów przez nowych graczy Minecraft, jak i tych, którzy nigdy nie mieli styczności z takim dodatkiem też będzie dużym problemem. Po trzecie maszyna serwerowa miałaby ogromne obciążenia, które już teraz należy zmniejszać limitami zwierzęt, hopperow etc na działkach.
Jestem na nie, powody zostały wymienione u @bongoKvbVS_
No to muszę już szukać nowy serwer bo na tym nie mam już nic do roboty :(
Jestem na nie, ponieważ obciążałoby to maszynę, co wiąże się z lagami.
na nie. Powody:
-u @bongoKvbVS_
Ï'M FRÄNÐËK GÏVË MË RËPÜTKÄ PLS!
W skrócie: Dawaj repe nie bądź żyd Diabełek
W ładnym skrócie: Daj reputke proszę Rozpacz

Na Nie Powody Wyżej
(31-01-18, 22:39 )bongoKvbVS_ napisał(a): Takie mody wymagałyby ich także u gracza w launcherze, co będzie dużym problemem dla młodszych graczy, jak i tych że słabszymi komputerami. Po drugie obsługa takich modów przez nowych graczy Minecraft, jak i tych, którzy nigdy nie mieli styczności z takim dodatkiem też będzie dużym problemem. Po trzecie maszyna serwerowa miałaby ogromne obciążenia, które już teraz należy zmniejszać limitami zwierzęt, hopperow etc na działkach.

Nic dodac, nic ująć.
Na nie.

Pozdrawiam
Serdecznie
Pan Arti
"Życie jest zbyt krótkie, aby je marnować na granie na kompie, trzeba kochać innych ludzi i spędzać z nimi czas wolny w realnym życiu. Życie jest piękne tylko przy gronie wspaniałych ludzi! <3"

~ xXx 2017
Zacznijmy od tego, że silniki Craftbukkit/Spigot nie obsługują modyfikacji, co oznacza, że będzie trzeba zainstalować silnik Forge. Do tego dojdzie zwiększenie parametrów serwera, ponieważ wątpię, że uciągnie on takie coś. Po trzecie to gracze będą musieli używać specjalnych launcherów, aby wejść na serwer, co powoduje brak możliwości wejścia na serwer graczy ze słabszym sprzętem. Samo przygotowanie serwera zajmie dużo czasu i prędzej urosną mi paznokcie na zębach niż serwer wystartuje. Sama wersja 1.12.2 oferuje dużo możliwości do budowy. Jest pełno bloków, które czekają na ich zastosowanie, wystarczy użyć wyobraźni. Jestem na nie.
Jestem na nie, gdyż dodanie tego typu modyfikacji wiąże się z naprawdę dużym obciążeniem dla serwera i wymagałoby by to ogromnej pracy żeby wcielić owe modyfikacje do gry,
-Czemu czuje się w śnie bardziej realnie niż w rzeczywistości?
-Bo właśnie wtedy poznajesz prawdę.

-Czy ja jestem sam?
-Nie, nie jesteś sam.

Propozycja została odrzucona, przyczyna to: Spadła by ilość graczy na serwerze.
[Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości