• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [PROPOZYCJA] Zmiana kodów [Akceptowane przez PWWP]
Twój nick: Frandek_pl
Propozycja dotyczy(Tytuł): Zmiana kodów
Opis propozycji: Otóż w kodach na RC można wygrać tylko przedmioty a co jak by dodać do kodów kasę typu od 1k-5k aby można było by wygrać nie tylko przedmioty ale i kasę.
SS: -
[Obrazek: VSMTEkl.png]
No takie coś byłoby fajne, ale np. dostawało by się przedmiot i razem z nim 1k lub więcej. Jestem za.
[Obrazek: AFUOtIy.png]
[Obrazek: MTs3WLX.png]
[Obrazek: ev4ggKk.png]
Też mi się podoba, jestem za.
Brannen er min
[Obrazek: tumblr_ocukf9VlzP1unzdz2o1_500.gif]

Zamiast pieniędzy są przedmioty, które są warte więcej niż 1k Na nie.
(03-02-18, 23:16 )mordensoldier124 napisał(a): Zamiast pieniędzy są przedmioty, które są warte więcej niż 1k Na nie.

szczegolnie ten stack desek
Bardzo fajna propozycja, jestem jak najbardziej na tak!
Bardzo fajny pomysł, wystarczy go tylko dopracować i zastanowić się, która wersja lepsza bo tak jak osoby wyżej mówią są dwie:
1. Dostawanie kasy + przedmiot (Czyli 2 w 1)
2. Dostawanie kasy a następny "kod" już byłby z przedmiotem (Czyli raz tak raz tak)
Cool "Mniej wiecie, lepiej śpicie"  Ogień
Na Tak, Fajny Pomysł Ponieważ Pieniądze z Kodu to by była fajna rzecz, ale również Itemki są Spoko
Na Tak, pomysł podoba mi się jak najbardziej i będzie kreatywnym urozmaiceniem zwykłych kodów.
[Obrazek: 7RJllGF.png]
Jestem na tak. Fajna dodatkowa opcja kodów.
Również jestem na tak, ciekawa propozycja i dobre urozmaicenie gry zwłaszcza dla początkujących graczy. Uśmiech
Niech będzie na tak
zabierzcie ode mnie matematyke d-,-b

pozdrawiam klawiacza kiedy kebap/pica

Propozycja została akceptowana! Zostanie ona wdrożona przez odpowiedniego technika przy najbliższej okazji!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości