• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochwalcie się swoim najbardziej epickim wyczynem w minecrafcie :D [Zamknięte przez mordensoldier124]
Na pewnym serwerze EasyHc moja gildia toczyła intensywną wojnę z inną gildią na serwerze i po 4 dniach szukania znaleźliśmy ich koordy i zaczęliśmy atak. W pewnym momencie spostrzegłem paru przeciwników w środku budynku i chciałem do nich wskoczyć bugując się perełką. Niestety rzut nie wyszedł a ja spadłem do fosy gdzie czekało już na mnie 6 przeciwników którzy po kilkunastu sekundach walki zepchnęli mnie w kąt i założyli "nóżki". Starałem się jak najdłużej wytrzymać wołając o pomoc na chacie i po około 2-3 minutach jeden z moich sojuszników samemu wskoczył do fosy, dał mi perełki potrzebne mi do ucieczki i ściągnął uwagę przeciwników na siebie pozwalając mi uciec po czym sam uciekł przed 6 wrogami z ich własnego terenu! Uśmiech 

Może i historię troszkę słabo opowiedziałem ale najlepiej byłoby by to po prostu poczuć i przeżyć.
Tak oto zniszczyliśmy mózg dowodzący przymierzem shinobi. Może i było to oklepane… Ale wyglądało efektownie. ~`Madara Uchiha
jak pierwszy raz się rejestrowałem na serwer i nie wiedziałem jak :P
Zapraszam do odwiedzania mojego profilu na NAMEMC.COM 
https://pl.namemc.com/profile/Milosz360
RealCraft oczywiście polubiony Uśmiech

Uwaga, epik.
Kiedy zaczynałem grać na tym serwerze to zdziwiłem się, że po poproszeniu o drewno jakiś miły gracz dał mi pół skrzynki drewna. Potem dowiedziałem się, że są tu warpy.

IKS DE
[Obrazek: bH0axal.png]

A ja przeszedłem trudny parkour za pierwszym razem bez zatrzymywania się, kek.
Ja nie leniuchuję, ja mam włączony tryb oszczędzania energii.
Witam, 
Najbardziej epicka sytuacja. Moment gdy zdecydowałam się rozpocząć zabawę z WorldEditem - dawałam działkę graczowi (ręcznie, wiecie o co chodzi, old school Free Build) i zapomniałam, że to robiłam. Po tym przeteleportowałam się na drugi koniec miasta (miasto około 200x200). Używając siekierki zaznaczyłam tylko 1 koniec tego, co chciałam setnąć. Wpisałam //expand vert i //set  1.
Po tym serwer był tydzień wyłączony na 'rzekomo nową edycję, która byłą jak najbardziej zaplanowana'.
XD <3
Chyba jako budowniczy nie powinnam była tego pisać,c'nie? Uśmiech
~Lelka
wywaliłem serwer World Editem stawiając działke 70x70 w samych kowadłach i setując 4 poziomy dolne aby one spadały. Polecam bardzo
[Obrazek: tumblr_oqapfeHJ7y1t3n54uo4_r1_540.gif]
podrywałem laski na chat x D

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości