• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone targi i forum [Odrzucone przez kkkkl1212]
Twój nick:curick
Propozycja dotyczy(Tytuł):Targi i Forum
Opis propozycji:Więc tak teraz już mam 2 sprawy. Po pierwsze Targi. Proponuję aby wprowadzić usuwanie targów na życzenie gracza. Dlaczego? Ponieważ np w tej chwili mam mały targ, jeszcze przez ponad tydzień bo przez przypadek przedłużyłem a chciałbym wykupić większy. Dzięki temu gracz może się szybciej rozwijać a targi bardziej by żyły.
Po drugie forum i dyskusja na serwie RC. Mówi to magister zarządzania więc to nie jest wbicie szpili tylko konstruktywna krytyka. Ludzie na serwerze, forum i wszędzie jest za dużo regulaminów, taryfikatorów i innych pierdół. Tego nie da się ogarnąć bez poświęcania godziny lub 2 na czytanie wszystkiego po kolei. Mało tego. Niektóre rzeczy w taryfikatorze pokrywają się i dublują. Jeśli chodzi o forum z kolei to wszędzie jest mnóstwo wzorów. Wzór podania, wzór wpisu, wzór wzoru itd Uśmiech To powoduje że forma jest ważniejsza od treści, a za to można dostawać jakieś bany lub warny. To tyle ode mnie Uśmiech

5% za brak wymaganego tematu wątku//VanishLoL
Co do forum, wszystko jest w odpowiednim dziale, dlatego nie ma problemu, żeby gracz wszedł w wątek "Wzór (...)". Specjalnie po to robimy oznaczenia "WZÓR" itd. Regulaminy nie wszędzie są takie same, ponieważ np. w dziale "Pochwały administracji" nie potrzebny jest regulamin "Zabawy na forum".
Bardziej chodzi mi o opcję targów Uśmiech Forum to tylko dodatkowa uwaga Uśmiech
Rozumiem, ja wypowiadam się częściej, jeśli chodzi o forum, bo więcej czasu na nim spędzam.
Co do targów to moim zdaniem to ma sens, ale komenda na usunięcie Targu/cofnięcia przedłużenia powinna być dostępna do godziny po przedłużeniu/kupieniu. Dlaczego? Gracz x kupuje targ, a potem chwile przed przeterminowaniem Targu wpisuje komendę i dostaje pieniądze na kolejny targ. Jestem na tak.
Bardzo się cieszę Uśmiech Liczę, że da się to zrobić. A teraz odrobina prywaty. Dałoby się cofnąć wykupienie tego targu?
Nie wiem, czy tak można. Napisz wątek w moddingu ze wzorem, a ja wyślę go do komisji.
Witam,
Jestem jak najbardziej na tak. Dlaczego? 
Otóż sama pewnie wykupiłabym targ z możliwością jego przedterminowego usunięcia. 
Powodzenia z tą propozycją.
~Lelka
Jestem na tak, powody u @[SMod]Lelka
Jak najbardziej na tak gdyż nieświadomie przedłużyłem targ o miesiąc prawie  i teraz nie mogę go usunćć a taka opcja jednak była by w porządku.
-Czemu czuje się w śnie bardziej realnie niż w rzeczywistości?
-Bo właśnie wtedy poznajesz prawdę.

-Czy ja jestem sam?
-Nie, nie jesteś sam.
Jestem na tak, gdyż gracz mógł przez przypadek kupić targ i obecnie nie może on tego targu usunąć.

Propozycja została odrzucona, przyczyna to: Po zgłoszeniu się do admina+ można usunąć targ, a taryfikatory muszą zawierać dużo podpunktów aby nie było niedomówień.
[Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości