• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Ban na ip [Odrzucone przez Quantum322]
Nick zbanowanego: MrGolabPL
Nick Administratora, który banował: yoda1332
Długość Bana: perm ip
Kiedy to się stało: 10 minut temu

Opis sytuacji:
Otóż, dostalem bana za Zniewage gracza, byl to mój kolega PabloEscobar i razem sie obrażalismy dla zabawy można powiedzieć. Następnie wbiłem na serwer z kontem, który mial nick EscobarToSzlauf czyli obrażający mojego kolegę i tak kilka razy. Dostałem perma IP za MK i Zniewage gracza, jednak to były tylko żart koleżeńskie i mój przyjaciel nie miał nic przeciwko. Chcemy nadal razem grac na tym serwerze razem, ponieważ gramy razem już dobre 2 miesiace. Licze na wyrozumiałość.

Oczywiście rozumiem wasze podirytowanie moją osobą jednak interesuje mnie czy ban ip mogłby być zamieniony na lżejszą karę powiedzmy miesięczną? Naprawdę bardzo mi zależy, aby pograć akurat na tym serwerze, ponieważ jest tu społeczność jak na żadnym innym. Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i mam na dzieję, że wybaczycie mi ten błąd, a ja już go nigdy nie powtórze, obiecuję.
Ja Ciebie zbanowałam - konkretnie za notoryczne tworzenie multi kont, oraz nicki, które obrażały administracje. Brałam pod uwagę zbanowanie pojedynczych kont, jednak widziałam, że robiłeś je z dosyć dużą czestoliwością. Dodatkowo, Twoje zachownie na chacie publicznym, z podanych niżej multi kont, było grubiańskie oraz wulgarne. Wybacz, jednak nie wydaje mi się, aby takie "żarty koleżeńskie" były na miejscu, oraz do przewidzenia był fakt, że takowe zachowanie zostanie prędzej czy później ukarane.

Pozdrawiam!
(w ramach dowodu, dołącze linka do screena kont, które utworzyłeś)
wasted, aren't you? 
Nie jestem za UB. Chwilę po twoim banie wszedłeś na koncie 'yoda322toszlauf', a potem na innych kontach.
Jako świadek całego zdarzenia nie popieram twojego UB.
Bo twoje wyzywanie się dla beki obrażało także graczy oraz całą administrację. 
Poza tym nie jest to pierwszy przypadek w którym wyzywałeś/prowokowałeś administracje.
[Obrazek: 7RJllGF.png]
Nie.
[Obrazek: 7HE5M3.png]
Administracja zdecydowała, że na obecnie ustalone okoliczności blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości