• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Propozycja] Bloki claimujące teren na survivalu [Odrzucone przez mordensoldier124]
Twój nick:LechislawPL
Propozycja dotyczy:Bloków claimujących teren.
Opis propozycji:Taki blok claimował by nam 1 chunk na /warp s. Gracze mogliby budować używając naturalnego terenu np: na wzgórzach, wodzie itp. Crafting takiego bloku musiałby być drogi ale nie za drogi (Tak żeby każdy gracz mógł sobie na niego pozwolić). Jak komuś się podoba albo nie podoba to niech napisze swoje zdanie w komentarzu do wątku.
To nie serwer z gildiami, od budowania są działki. Na nie
Na nie
Jestem przeciwny.
Powody:
Duzo pgarniania
Brak zainteresowania graczy
To nie sv z gidiami lub survival
"Życie jest zbyt krótkie, aby je marnować na granie na kompie, trzeba kochać innych ludzi i spędzać z nimi czas wolny w realnym życiu. Życie jest piękne tylko przy gronie wspaniałych ludzi! <3"

~ xXx 2017
Jestem na nie. Powody u @bongoKvbVS_
Jestem na nie. Powody:
-u @BongoKvBVS_
Ï'M FRÄNÐËK GÏVË MË RËPÜTKÄ PLS!
W skrócie: Dawaj repe nie bądź żyd Diabełek
W ładnym skrócie: Daj reputke proszę Rozpacz

Jestem na nie, powody u @[SMod MC]bongoKvbVS_
Jestem na nie.
Powody wyżej
[Obrazek: 394.gif]
Witam,
Z tej strony Lelka.
Mapa surowcowa jest, jak nazwa wskazuje, od pozyskiwania surowców, a nie tworzenia "baz","domków" czy czegokolwiek do postawienia skrzynek. Dodatkowo jest z tym sporo do roboty, a zainteresowanie graczy może też być znikome. W końcu każdy ma swoją działkę.
Na nie zdecydowanie.
Pozdrawiam,
~Lelka
Na nie. Powody u ArtiTM
[Obrazek: QxtCGWO.png]
Na nie,gdyż nie ma to najmniejszego sensu skoro do budowania masz działkę. A zajmowanie chunków mogło by wybijać jednych graczy ponad drugich którzy mieliby spawnery na tych cuboidach.
[Obrazek: SEIGMOB.png]
Tak jak wyżej serwer to freebulid a nie survival.
Każdy by sobie coś zclaimował i warp s by nie istniał.
Jestem na NIE
Uważam ,że to nie będzie konieczne.Niepotrzebne zawracanie administratorą gitary.

Propozycja została odrzucona.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości