• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie] lisek213 [Akceptowane przez kkkkl1212]
1. Nick Na Serwerze: lisek213

2. Wiek: 16

3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak

4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: 5-6 lat z przerwami

5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: 
- Serwer: 10h
- TeamSpeak3: 10h
- Forum: 3h

6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): 
https://imgur.com/a/fwd2H

7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów)
Dostałem bana za "oszukiwanie administracji podczas sprawdzania" na 10 dni.

8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Mam na imię Kuba, ale w szkole mówią na mnie lisek. Mieszkam w anglii od 6 roku życia więc naturalnie łatwiej mi się rozmawia po angielsku ale po polsku też coś umiem. W wolnym czasie uwielbiam grać w piłkę nożną (Tak wiem bardzo oryginalne). Przez ostatnie parę lat gram głównie w LoLa

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
Myślę że mam duże doświadczenie jeśli chodzi o serwery minecrafta. Zwłaszcza jeśli chodzi o rc`ka. Brakuje mi pomagania nowym graczom. Ale banowanie też jest spoko

10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
Już wspominałem o mojej działalności w internecie czyli granie w LoLa. Również interesuje się informatyką. 

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
Zmotywował mnie głównie Erange i trochę quantum. Też chce zlikwidować osoby toksyczne z serwera. 

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Chyba

13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10): 6/10

14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak znam.

15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak umiem.

16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]:  Myślę że tak.

17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
Na liska zawsze zagłosuje na tak! Opanowany chłopak, ogromne poczucie CHumoru, duże doświadczenie. Wymagania spełnia wszystkie, w administracji też był i swoje obowiązki sumiennie wykonywał.
Jestem na tak, ma doświadczenie, jest kulturalny, pomocny, posiada poczucie humoru. Był w administracji, więc wie na co się pisze.
Obrazek nie ma na celu nikogo obrazić.
[Obrazek: 3301fe16bbec9.jpg]
Jestem na TAK.
Powody:
-ma doświadczenie,
-miło wspominam z nim współpracę w administracji,
-pomocny,
-potrafi dobrze ortografię i interpunkcję,
-ma dobry kontakt z graczami jak i administracją,
-jest długi czas na serwerze,co jest oczywiście na +,
-potrafi rozmawiać z różną grupą wiekową na ts(od 10 do +18, co jest oczywiście na +).
Powodzenia lisek <3
♥'Przegrałeś w momencie, gdy znalezłeś coś warte chornienia'~Psiara ♥
'[...]Uświadamiam sobie, że popełniliście wiele błędów...A jednym z nich jest to, że nauczyliście mnie, jak walczyć.'~Eren Jaeger
Oczywiście, że na tak. Powody u @Auri_ oraz @bongokvbvs_ (mam nadzieje, że tym razem zostaniesz z nami dłużej^).
wasted, aren't you? 
Piękne podanie, ogarnięta osoba, ma doświadczenie. Jestem na tak. Reszta powodów u @Auri_ i @bongoKvbVS_
Melodies stuck inside your head
A song in every breath  Ogień

[Obrazek: c9c8d43f97d353c646a657fb23a5f72d--alan-w...papers.jpg]
Na tak, powody niżej.
(11-03-18, 23:33 )Baron napisał(a): Jestem na tak, ma doświadczenie, jest kulturalny, pomocny, posiada poczucie humoru. Był w administracji, więc wie na co się pisze.

(11-03-18, 23:15 )bongoKvbVS_ napisał(a): Na liska zawsze zagłosuje na tak! Opanowany chłopak, ogromne poczucie CHumoru, duże doświadczenie. Wymagania spełnia wszystkie, w administracji też był i swoje obowiązki sumiennie wykonywał.

(12-03-18, 01:08 )Auri_ napisał(a): Jestem na TAK.
Powody:
-ma doświadczenie,
-miło wspominam z nim współpracę w administracji,
-pomocny,
-potrafi dobrze ortografię i interpunkcję,
-ma dobry kontakt z graczami jak i administracją,
-jest długi czas na serwerze,co jest oczywiście na +,
-potrafi rozmawiać z różną grupą wiekową na ts(od 10 do +18, co jest oczywiście na +).
Powodzenia lisek <3
Na Tak powody wyżej.
[Obrazek: 394.gif]
Jestem na tak, lisek to dobra mordeczka, a powody zostały wymienione wyżej.
Ja nie leniuchuję, ja mam włączony tryb oszczędzania energii.
Jestem na tak, powody wyżej.
Ja to jednak umiem motywować  Uśmiech Jestem na tak, wszystkie powody są wymienione powyżej
Jestem na tak powody u @Auri_
Podanie wstępnie akceptowane, na rekrutacje zapraszamy na naszego ts dnia : 14.03.2018 o godzinie 17:30!
W nicku prosimy dopisać <nick> /rekrutacja Pięść IP: ts.svrealcraft.pl
[Obrazek: V8Lfkxz.png]
Lex retro non agit, sed sunt exceptiones
[Obrazek: 2B78V8.png]
Po rozmowie kwalifikacyjnej Administrator został przyjęty!
[Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości