• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie] DarkeyPro [Akceptowane przez kkkkl1212]
Lightbulb 
1. Nick Na Serwerze: DarkeyPro
2. Wiek: 17
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Gram od około 2013 roku z przerwami.
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na: 
- Serwer: 25h
- TeamSpeak3: 25h
- Forum: 4h
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): 142h
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): Nie byłem nigdy karany.

8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Zacznę od tego, że nazywam się Tymek. Uczęszczam do szkoły technicznej o profilu energetyki odnawialnej. Działalność w internecie zacząłem bardzo wcześnie, a mianowicie w wieku 9 lat to wtedy właśnie złożyłem swój pierwszy komputer. Cała historia mojej aktywności w internecie jest raczej tu zbędna, więc wspomnę tu tylko o najważniejszych epizodach.
Kiedy miałem 12 lat posiadałem kanał na youtube o tematyce graficznej(speedarty z photoshop cs4, jakieś mało profesjonalne animacje w cinema4d itd).
Rzeczą normalną w tym wieku są nagłe zmiany zainteresowań u mnie była to fotografia którą porzuciłem w wieku 14 lat z powodu problemów rodzinnych.
Jako piętnastolatek prowadziłem kanał o tematyce gier, dokładnie wyszukiwanie błędów, luk itd.
Posiadam podstawową wiedzę na temat języków HTML i C. Również na poziomie podstawowym umiem skonfigurować serwer z CentOS.

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
-Jestem bardzo opanowany, spokojny, nie wybucham, znam zasady pisowni.
-posiadam doświadczenie, znam komendy modchata jak i wyższych rang(authme, worldedit, worldguard, worldboarder i oczywiscie essentials)

10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
-pluginy (authme, worldedit, worldguard, worldboarder i oczywiscie essentials)
O reszcie moich działalności w internecie napisałem w "o sobie"

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
-Gracze którzy dziękowali mi za pomoc której im udzielałem
-zaprowadzenie porządku na chacie 
-zdobycie dodatkowego doświadczenia 
-chęć poprawienia doskonałej atmosfery na serwerze na jeszcze lepsząUśmiech

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Tak potrafię.
13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10): 9/10
14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak
15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak
16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Tak
17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

Załączone pliki Miniatury

Zła nazwa postu, a poza tym nigdy nie widziałem ciebie na naszym serverze. Jestem na nie.
A ja tam jestem na tak.
- spełniasz wszystkie wymagania
- zdecydowanie przewyższasz wymagane godziny
- utrzymujesz kulturę na chacie
- często bywasz na serwerze, jak i na teamspeak'u
- ładnie rozpisałeś podanie
Jestem na tak powody u Bongo :P
Podanie wstępnie akceptowane, na rekrutacje zapraszamy na naszego ts dnia : 15.03.2018 o godzinie 17:00!
W nicku prosimy dopisać <nick> /rekrutacja Pięść IP: ts.svrealcraft.pl
[Obrazek: V8Lfkxz.png]
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech
[Obrazek: 2B78V8.png]
Po rozmowie kwalifikacyjnej Administrator został przyjęty!
[Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości