• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie] lajciu [Akceptowane przez Quantum322]
1. Nick Na Serwerze: lajciu
2. Wiek: 20 (maj 97)
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Pierwszy raz zagrałem w 2015r
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: Zależy, ostatnimi czasy robie długie sesje, gracze potwierdzą (jak mam określić godziny to potrafi być i 40h)
- TeamSpeak3: Bycie na MC jest równoznaczne z byciem na TS3
- Forum: W zależności od potrzeb, żaden problem w wejściu na forum
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): https://prnt.sc/iqct0w
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): Zniesiony status BL, administracja zna powód
8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Paweł, lat 20. Fanatyk gitary, w czasach szkolnych sk8boy. Niegdyś sMod na RC. Czasy takich członków administracji jak Resonka, Oskar, kkamyk.
Po za klockami, zajomwałem się również FP na facebooku.

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
Mam doświadczenie i jestem stanowczy. Głównie działam w godzinach popołudniowych do godzin porannych, gdy szanse na
dziwne zachowania graczy wzrastają. Znajomość komend czy taryfikatora nie jest mi obca. Mój pobyt w administarcji
tylko to potwierdza.

10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
W MC, od najprostrzych helperów, do współwłaściciela serwera (już nie istnieje, fanaberie w czasach gimnazjum).
Jak pisałem wyżej, FP jak i strony zainteresowań facebookowe.

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
Chęć powrotu. W dodatku widok tego co czasem widzę na chacie. Chęć pomocy obecnej administracji w różnych aspektach życia serwerowego.

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić):
Na forum dużo nie piszę, piszę tylko gdy wymaga tego sytuacja. BBCode, temat rzeka, posługiwanie się nim raczej nie sprawia mi problemu.

13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?(0-10): 9, nikt nie jest nieomylny, czasem gafa się trafi.
14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak
15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak
16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Tak, bezstronność to podstawa.
17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

I'm a Nice Guy

[Obrazek: original.gif]

Wreszcie! Oczywiście, że jestem na tak!
Powody?  
  • Jesteś osobą przemiłą, wyjątkowo pomocną, oraz godną zaufania.
  • Dojrzały - potrafisz zachować spokój w różnych wymagających tego sytuacjach bez najmniejszego problemu.
  • Masz duże doświadczenie oraz "staż" na naszym serwerze Uśmiech 
  • Jesteś ogarnięty, obiektywny. 
  • Widuje Ciebie cały czas na serwerze jak i na ts'ie. Jedyne zastrzeżenie mam do forum jednak mocno wierze w fakt, iż jesteś w stanie to poprawić.
  • Nie jesteś osobą konfliktową, wręcz przeciwnie - jesteś bardzo rozmowny i wprowadzasz przyjemną atmosferę.
  • Jesteś osobą ambitną, która z pewnością będzie aktywnie działać na rzecz serwera (proszę, nie zawiedź mnie! Uśmiech)
Mam nadzieje, że dalsza cześć rekrutacji przebiegnie pomyślnie, trzymam kciuki. Powodzenia! Uśmiech
wasted, aren't you? 
Ofkors,na tak! Powody niżej.
(13-03-18, 02:18 )iBoshua22712 napisał(a): Wreszcie! Oczywiście, że jestem na tak!
Powody?  
  • Jesteś osobą przemiłą, wyjątkowo pomocną, oraz godną zaufania.
  • Dojrzały - potrafisz zachować spokój w różnych wymagających tego sytuacjach bez najmniejszego problemu.
  • Masz duże doświadczenie oraz "staż" na naszym serwerze Uśmiech 
  • Jesteś ogarnięty, obiektywny. 
  • Widuje Ciebie cały czas na serwerze jak i na ts'ie. Jedyne zastrzeżenie mam do forum jednak mocno wierze w fakt, iż jesteś w stanie to poprawić.
  • Nie jesteś osobą konfliktową, wręcz przeciwnie - jesteś bardzo rozmowny i wprowadzasz przyjemną atmosferę.
  • Jesteś osobą ambitną, która z pewnością będzie aktywnie działać na rzecz serwera (proszę, nie zawiedź mnie! Uśmiech)
Mam nadzieje, że dalsza cześć rekrutacji przebiegnie pomyślnie, trzymam kciuki. Powodzenia! Uśmiech
Jestem na tak
Argumenty zostały wymienione @up
Na Tak
powody wyżej.
[Obrazek: 394.gif]
Jak najbardziej za przyjęciem do administracji. Ma doświadczenie, więcej powodów wyżej Uśmiech.
Melodies stuck inside your head
A song in every breath  Ogień

[Obrazek: c9c8d43f97d353c646a657fb23a5f72d--alan-w...papers.jpg]
Podanie wstępnie akceptowane, na rekrutacje zapraszamy na naszego ts dnia : 15.03.2018 o godzinie 17:45!
W nicku prosimy dopisać <nick> /rekrutacja Pięść IP: ts.svrealcraft.pl
[Obrazek: V8Lfkxz.png]
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech
[Obrazek: 2B78V8.png]
Po rozmowie kwalifikacyjnej Administrator został przyjęty!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości