Ankieta: Jesteś zadowolony z administracji?
Zdecydowanie tak
22.22%
2 22.22%
Zdecydowanie tak
22.22%
2 22.22%
Zdecydowanie tak
22.22%
2 22.22%
Zdecydowanie tak
11.11%
1 11.11%
Zdecydowanie tak
22.22%
2 22.22%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja - stali gracze
Nie ma się co dziwić, że na serwerze taka posucha i wszyscy starsi gracze go opuścili jak administracja jest jakimś żartem. W sobote wieczorem na pytanie czy dużo wcześniej będzie info o otwarciu kresu dostałem odpowiedź, że sporo wcześniej - na drugi dzień o 20 end jest całkowicie wyeksplorowany :X Pozdrawiam pana kkkkl12997
Gra mało osób, ponieważ żyjecie przekonaniem, że edycja powinna trwać miesiąc, góra dwa. Aktualnie mamy 4. miesiąc edycji (8.12). Gracze odchodzą wierząc, że nie ma co robić. Nie czekają na nowości, które stale wprowadzamy. Administracji naprawdę stara się, jak może umilić Wam gre. Sugerujesz teraz, że end był złym pomysłem, bo już tam nic nie ma, a nowości pewnie oczekujesz. Wprowadziliśmy go po to, aby gracze mieli co robić. Już od Was zależy, czy Wy mapę griefujecie, czy o nią dbacie. Sami siebie do grania zniechęcacie. Dajcie coś od siebie. Chociażby zaangażowania, wykazania się chęcią dalszej gry. I zostawcie to, co wprowadzamy też dla innych
Nigdzie nie sugeruje, że był złym pomysłem..? Pisze, że dla Was "długi czas" to jest taki - zapowiedź rano - wieczór otwarcie. Chyba nie rozumiecie, że nie każdy siedzi 24h na grze i takie rzeczy zapowiada się dużo wcześniej żeby każdy mógł być, no ale po co skoro Administracja ma "swoich" ulubieńców i z nimi gra... Ja wcale nowej edycji nie potrzebuje żeby grać dalej. Jedyne czego brakuje to właśnie wasza praca bo wchodzicie na /v lecą bany za multikonta i tyle waszej aktywności praktycznie, na jakies 20 wiadomości do adminów odpowiedzi PW dostałem 3 razy ( na szczęście raz gdy znalazłem bug na kopiowanie itemków, przez co licytacje są już wyłączone tydzień) :v Pozdrawiam i zalecam czytać ze zrozumieniem.
Aktywność administracji maleje, bo gracze uciekają. Nie mamy komu pomagać. Pytań na /pomoc nie zadajesz, to co się dziwisz, że odpowiedzi brak. Radzę wejść w szeregi administracji i spróbować swoich sił, spojrzeć ile się wtedy robi. Kto czegoś nie spróbował, nigdy się nie dowie jak to działa. 
Zrobimy może teraz tak, że dacie nam swoje adresy, a my Wam listy będziemy wysyłali, co się kiedy dzieje. Nawet o naszych godzinach przebywania na serwerze będziemy informowali. Śmieszne
Administracja ma swoich ulubieńców i z nimi gra? Chwilka, że co? Nie rozumiem trochę. Jeżeli chodzi o zgłoszenia, to nie zgodzę się. Za każdym razem, gdy zadawałem jakieś pytanie, dawałem administracji zgłoszenie na coś, co na chacie przegapili - reagowali praktycznie zawsze. Administracja nikogo nie faworyzuje, nikogo nie traktuje lepiej, albo gorzej. Nie polecam Ci się kłócić z Administracją o to, jak oni zarządzają serwerem, bo więcej na tym stracisz niż zyskasz. Administracja to nieodłączny fundament tego serwera i absolutnie każdy progres, każdy pierdół jaki oni wprowadzili, popchnął ten serwer na wyżyny świetności. Były już wzloty i upadki, sam byłem świadkiem niektórych z nich, gdy połowa administracji dostała degrada, a na sam koniec 2 H@ odeszło. Ale jednak serwer wrócił na nowo, ma nowych administratorów i jakoś się trzyma.
//Odnośnie endu.
Sam pierwszy raz zobaczyłem informację o otworzeniu endu godzinę przed i w sumie było mi to na rękę. Gorzej tylko, że po wylogowaniu się w powietrzu (miałem włączonego fly'a) i zalogowaniu, spadłem w przepaść, nie mogąc włączyć fly ani nigdzie się przeteleportować. Słabo wyszło, bo miałem sporo tych śmiesznych owoców, a teraz już cały end rozgrabiony.
Drogi Graczu,
nie rozumiem Twojego zdenerwowania w stronę administracji. Osoby będące w niej nie są jasnowidzami, a są takimi samymi graczami ja Wy. Oczekujecie od nas profesjonalizmu i oczekujecie nas na zawołanie. Próbujemy wam pomagać na tyle, ile możemy. Właściciel przegląda raz na jakiś czas propozycję, jednakże nie może tego robić regularnie, gdyż sam on posiada życie prywatne jak my wszyscy, do tego zajmuje się aktualnymi problemami na serwerze.
Gracze odchodzą, ponieważ osiągnęli to, co chcieli zrobić na serwerze. Na nową edycję wrócą, my tym samym nie możemy robić co chwila nowych edycji, ponieważ to też źle by wpłynęło na reputację serwera jak i na samych graczy. End został otwarty bez poinformowania o tym nikogo, była to dość szybka decyzja osoby z Zarządu (podziękujmy @kkkkl1212 za zorganizowanie tego i chęć zrobienia tego w jeden dzień).
My, jako administracja próbujemy jakoś polepszyć wam grę lub ją w jakiś sposób ułatwić, abyście mieli też co robić. Jednak można zauważyć, że jest to tylko serwer FreeBuild i dużo zmian nie można tutaj dodać, bo w tym trybie chodzi o to, abyście to Wy zbierali surowce. Eventy są już codziennością na serwerze, a tak naprawdę to one powinny być raz na jakiś czas, aby mogły was jakoś wspomóc, jednak nadal oczekujecie ich większej ilości.
Będę to powtarzał cały czas, ADMINISTRACJA TO TEŻ LUDZIE! Mogą popełniać błędy i czegoś też nie zauważyć. A to, że akurat Tobie Graczu Administrator Globalny powiedział, że będziecie poinformowani wcześniej o otwarciu Endu nie oznacza, że tak miało to być. End tak naprawdę miał być niespodzianką dla Was, a dzięki Twojemu zapytaniu @kkkkl1212 postanowił Wam otworzyć ten Kres.
Mam nadzieję, że teraz będziecie w stanie zrozumieć administrację, gdyż oni chcą wam pomóc z całych swoich sił, lecz niestety, nie zawsze można każdemu pomóc, tak, jakby chciała tego ta osoba.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę miłego wieczoru wszystkim.
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech
Co za ameba
Gubię się w czytaniu Twojej wiadomości, zwracasz się "graczu" po chwili liczba mnoga i na zmianę, troche jak za socjalu ale poprzeglądałem forum i wszystko rozumiem. "Obniżenie wymaganego wieku przy rekrutacji do administracji [Wiek 13 lat i 6 miesięcy jest według administracji idealnym, minimalnym wiekiem]" Można zamknąć temat, pozdrawiam.
Zwracam się do Ciebie, ponieważ to Ty o tym napisałeś i Tobie administrator powiedział o Endzie, a w dalszej wypowiedzi piszę w liczbie mnogiej, aby pokazać że nie piszę tego tylko do Ciebie, ale także do innych graczy, którzy będą to czytali.
Prawo nie działa wstecz, ale są wyjątki Uśmiech
Temat zamykam. ​​​​​​
Liczymy na Wasze dalsze zaangażowanie. Do miłego i przyjemnej gry życzę

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości