• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie]Iblazen [Akceptowane przez iBoshua22712]
1. Nick Na Serwerze:  Iblazen
2. Wiek:  20
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: 223h (od 26.02.2018)
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: 15h
- TeamSpeak3: 10h
- Forum: 5h
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): https://imgur.com/a/6cMXy
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): Prowokacja administracji

8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:

Kto mnie nie zna to mnie teraz trochę pozna. A więc jestem absolwentem szkoły informatycznej i aktualnie pracuje w firmie marketingowej, przebojowy i szybko łapiący kontakt z ludźmi chłopczyk w skórze mężczyzny. Hobbistycznie jestem grafikiem, montażystą filmowym i koneserem wysoko procentowych trunków ale gdy słyszę jakiś fajny kawałek to tyłeczek sam rwie się do tańca. Jeśli chodzi o działalność w internecie to jest normalna czyli muzyka, filmy, gry no i FB.

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?

Wniosę do zespołu nową energie która zmotywuje do pracy i zacieśni relacje. I może moje doświadczenie w marketingu pomoże wypromować server na wyższy poziom.

10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:

5 lat temu byłem współzałożyciel servera którym zarządzałem przez rok server typu RP. Programowanie nie jest mi obce czy to html, java, JS, php. Programy graficzne nie są mi obce i wiele innych talentów które odkrywam karta po karcie.

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:

Zauważyłem że na server wchodzi coraz mniej osób więc postanowiłem ze pomogę na tyle ile mogę a że z pozycji gracza mało mogę to dlatego piszę to podanie.

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Na forum się nie udzielam ale BBCode to rodzina HTML a HTML'a znam w małym palcu.
13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10): 10/10
14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak
15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak
16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]: Tak
17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

+10% za używanie koloru czerwonego //bongoKvbVS_
Konto na forum sprzed chwili. Brak postów. Brak znajomości regulaminów, taryfikatorów.
Wypowiadanie się pod podaniem
Wiadomo, na nie
Czytanie ze zrozumieniem :
" 12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Na forum się nie udzielam[...] "

Pozdrawiam
-Na serwerze zachowujesz się jak małpy w środowisku naturalnym, dostałeś bana za prowokowanie administracji.
-Konto założone przed chwilą, brak postów.
-Nie przeczytałeś taryfikatora, skoro piszesz czerwonym kolorem.
Chwiluunia, według ciebie piszę nic nie wnoszące posty? I nie mówisz tego tylko dlatego, że dałem ci negatywną ocenę, huh? Uśmiech

Jestem na nie.

+20% za zniewagę gracza //bongoKvbVS_
Nie no nie wierze, dostałem procenty bo napisałem że ktoś się zachowuje jak małpa XDDD dobra, widać jak bardzo niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Klawiacz, ban za obraze, zgłaszam!

+15% za OffTopic //bongoKvbVS_
No sorry ale powody są jasne:
- piszesz czerwonym kolorem a podobno taryfikator przeczytałeś
- nie masz 10 postów
- miałeś bana za prowokacje administraji
 Jestem na nie

Dasz reputke  Oczko
Na Nieeeee, powody wyżej.
  Największą sztuką jest bycie sobą.
Jestem na nie. Powody u @bongoKvbVS_
Witam.
Na początek, Twoje podanie jest na prawdę ładnie rozpisane. W punktach, w których powinieneś się rozpisać, rozpisałeś się. 
Co mnie boli w podaniu - wiele rzeczy. Uważasz swoją ortografię i interpunkcję za godną określenia 10/10. 
Uświadomię Cię - tak nie jest. Może i masz rację co do ortografii, ale praktycznie w ŻADNYM miejscu, w którym powinien znaleźć się przecinek, go nie postawiłeś.
(Krótko wszystkim przypomnę, że przed spójnikami zdań podrzędnych, takimi jak "który","ale" - piszemy przecinki.
Dodatkowo, przy zdaniach równorzędnych zawierających dwa orzeczenia [orzeczenie, czyli czasownik w formie osobowej], między jednym a drugim zdaniem, piszemy przecinek.)
W Twoim podaniu ortografia prezentuje się bardzo dobrze, natomiast interpunkcja leży po całości.
Kolejną niepewność budzi powód banowania Cię [patrz. Prowokacja Administracji]. Nie działa to na Twoją korzyść.
Jest jedna rzecz, która z góry niestety przekreśla Cię - nie spełniasz wymagań dotyczących liczby wymaganych postów na naszym forum.
Na nie.
~@[Mod]Lelka

Edit.Zwracam honor - naprawdę. 
Dodatkowo spacje po obu stronach myślnika służą poprawieniu estetyki.
Nie wypowiadaj się pod podaniem na następny raz.
Jestem na nie. Powody u @bongoKvbVS_ oraz @[Mod]Lelka.
Obrazek nie ma na celu nikogo obrazić.
[Obrazek: 3301fe16bbec9.jpg]
  • @[Mod]Lelka A więc rozumiem twój zarzut, że napisałem 10/10, spostrzegawcza jesteś Oczko. Uważam, że ty  nie jesteś lepsza (ale to tylko moje zdanie, zwykłego gracza),  „na prawdę” pisze się razem, i między „- ” nie powinno, być spacji a w podaniu napisałaś „Ludzką sprawą jest się pomylić, ale sądzę, że ofensywne 9,99 / 10.”. Może robisz mniej błędów, ale robisz jak każdy, a to, że napisałem 10/10 to mogłem sprecyzować, że chodzi mi o bardziej ortografie „mea culpa”.
  • Druga sprawa co do tego, że nie mam postów na forum. Po co mam pisać, jeśli nie mam nic ciekawego do napisania, lepiej być jak taki Klawiacz  i pisać pod każdym postem nic niewnoszące posty.
  • Prowokacja dostałem za zdanie „Czy na bagnie respią się wiedźmy” i według @kkkkl1212 była to prowokacja na @bongoKvbVs_ ale wszystko na ts3 wytłumaczyłem, że to było po prostu pytanie związane ze zbieraniem głów.
  • A najgorsze są posty „jak wyżej” i to od administracji, bo to jest smutne jak, mają problem ze złożeniem konstruktywnej wypowiedzi lub nie posiadają własnego zdania. Nie wszyscy, ale jednak się zdarza.
Pozdrawiam
Ładne podanie, zachęcające
Jednak jestem nieco bardziej przychylny administracji
Neutral

[font]You so 
Fucking
Precious
When u 
Smile <3[/font]
[Obrazek: V8Lfkxz.png]
Jako wstępny termin rekrutacji proponujemy niedzielę (15.04) o godzinie 19:15 na naszym serwerowym TS3. W nicku prosimy dopisać "/rekrutacja".
[Obrazek: 5QFSkP7.png]
[Obrazek: 2B78V8.png]
Po rozmowie kwalifikacyjnej Administrator został przyjęty!
wasted, aren't you? 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości