• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptowane [Podanie Bud] Chugo_ [Akceptowane przez Quantum322]

Nick:
Chugo_

Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?:
Oczywiście że tak Oczko

Główny styl, w jakim budujesz, to:
Ogółem staram się zazwyczaj budować właśnie w stylu średniowiecznym itp. aczkolwiek nie tylko, także ostatnio bawiłem się
troszkę stylami typu modern.

Jak oceniasz swoją znajomość WorldEdita?[od 1 do 10]:
Żeby nie przesadzić mocne 6.

Jak oceniasz swoją znajomość VoxelSnipera?[od 1 do 10]:
Ponownie aby nie przesadzić słabsze 7.

W jakim stopniu oceniasz swoją kreatywność?[od 1 do 10]:
Hmmm... Wydaje mi się że swoją  kreatywność  mógłbym ocenić na jakieś 6/7.

Trzy screenshoty twoich budowli(wymagane):

[Obrazek: azTlZcI][Obrazek: azTlZcI][Obrazek: azTlZcI.png]

[Obrazek: DVhmuyf][Obrazek: DVhmuyf.png]

[Obrazek: 0kQYCAI.png]

Napisz kilka zdań o sobie(I dotychczasowej działalności jako budowniczy):
Ogólnie jeśli "karierą" można to nazwać pomagałem bądź  budowałem dawniej (jak byłem jeszcze tam w administracji) spawny na serwer EasyHC. Budowałem także spawny na serwerach typu SkyBlock, FreeBuild oraz PvP. Na  dwóch  screenach możecie zobaczyć dwie areny spleef  budowane specjalnie na  serwer SkyBlock który już nie prowadzi swojej działalności.

Kilku spawnom przyda się renowacja, mógłbyś spróbować swoich sił i myślę, że podołasz wyzwaniu jako Budowniczy.

Jestem na tak, powodzonka.
Budowle ładne, tylko nie jestem pewna, czy nie powinieneś dać ss ze zwykłymi texturami (Chyba, że to są u cb te zwykłe XD)
Jestem w stanie dać ci na tak Uśmiech
(11-04-2018, 20:45 )Betii napisał(a): Budowle ładne, tylko nie jestem pewna, czy nie powinieneś dać ss ze zwykłymi texturami (Chyba, że to są u cb te zwykłe XD)
Jestem w stanie dać ci na tak Uśmiech

Mordeczko to zwykły faithful z shaderami ?
jestem na tak !
Dlaczego:
- widać że budować umiesz
Mam na dzieje że pomożesz rozbudować serwer Uśmiech.
Jestem na TAK
Powody:
1) Budowle wyglądają na typowo ,,spawnowe";
2) Ze względu na wiek podejrzewam, że będziesz na tyle odpowiedzialny aby wywiązać się ze swoich obowiązków;
3) Z tego co napisał w podaniu wynika, że dobrze czuje się w stylu średniowiecznym, w którym to wybudowany jest aktualny spawn;
Podanie wstępnie akceptuję. Rekrutacja odbędzie się na naszym Ts3: ts.svrealcraft.pl dnia 18.04 o godzinie 18:00. Szybciej nie dam rady, ponieważ mam nadmiar obowiazków, ale za ten czas proponuję podszkolić się z voxelsnipera oraz worldedita.
Przyjęty.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości