• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone dodanie /kit dla vipów [Odrzucone przez kkkkl1212]
Twój nick : CytrusYoutubePL
Tytuł propozycji : dodanie nowych /kit dla vipów
Opis propozycji : tak właśnie sobie pomyślałem że przydałoby się kilka nowych /kit dla vipów. Myśle tak ponieważ teraz jest dość mało bo tylko 4 i mało jest co dostać za darmo , może być np. coś z rzadkim itemem co jest trudne do znalezienia.

Dodatkowe SS'y : Niepotrzeba
Było by za łatwo jestem na nie
W kit svip są itemki trudne do zdobycia/znalezienia. VIP jest mniejszą rangą, tak więc diamentowe rzeczy raczej starczą. (Nie wspominając, że gracz diaxowe narzędzia potrafi zdobywać sporo czasu, natomiast vip ma co x godzin)

Jestem na nie.
Jestem na nie uzasadnienie dał kolega wyżej.
Obecna liczba kitów dla rangi vip jest moim zdaniem wystarczająca.  Zwiększenie tej liczby, byłoby nie fer w stosunku dla graczy naszego servera i za bardzo by to ułatwiało rozgrywkę osobom z rangą vip. Jestem na nie.
Kit vip jest wystarczające. Raz chcecie, żeby było łatwiej, a raz chcecie, żeby było trudniej bo wam się gra nudzi. Nie zmieniajcie tak ciągle ekonomii serwera. Niech zostanie tak, jak jest. Bo im mniej itemów za darmo dostaniesz, tym dłużej będziesz grać. A im więcej itemów dostaniesz, tym szybciej się znudzi.
zabierzcie ode mnie matematyke d-,-b

pozdrawiam klawiacza kiedy kebap/pica
Moim zdaniem jest wystarczającą ilość zestawów dla vipów i Svipów, ponieważ te rangi mają dostęp np. do latania czy darmowych ogłoszeń. Co do Kitów graczy nie potrzeba więcej, gdyż rzadką rzeczą do zdobycia jest Enchant a dodanie nowej rzeczy zaburzyło by balans gospodarczy w grze oraz stała by się ona za łatwa. Podsumowując jestem na nie

Propozycja została odrzucona.
[Obrazek: tumblr_nf9dd8QdZH1spy7ono1_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości