• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Podanie]Lensu [Odrzucone przez Quantum322]
1. Nick Na Serwerze: Lensu
2. Wiek: 19
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: W 2012 roku zalogowałem się po raz pierwszy i grałem przez jakiś czas; Następnie cyklicznie wchodziłem na serwer sprawdzić co się zmieniło. Aktualnie gram od marca tego roku.
5. Ile czasu będziesz mógł[a] poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: Minimum 20h, mogę zadeklarować
- TeamSpeak3: Tyle samo co na serwerze
- Forum: Przeglądam je kilkukrotnie w ciągu dnia
6. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania?(/stats)(dowód ss): 243h ,w załączniku
7. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? (Jeżeli tak prosimy o podanie powodów): Tak; Przyznaje się do swojej winy, gdyż po prostu przesadzałem lub pozwalałem sobie na za dużą swobodę.

8. Parę zdań o Sobie [W szczególności o dotychczasowej działalności w internecie]:
Nazywam się Robert, uczęszczam do technikum i znajduję się na profilu technik pojazdów samochodowych. Moją pasją jest motoryzacja, a swoim wolnym czasie lubię jeździć ATV oraz szybkimi samochodami. Jeżeli chodzi o moją działalność w internecie, to kiedyś (w roku 2013-2014) byłem GlobalAdminem na jednej z większych sieci serwerów na tamte czasy, niestety odszedłem z powodu braku czasu/chęci do dalszej rozgrywki.

9. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
a)Posiadam spory dystans do siebie i znam swoją wartość, więc nie łatwo mnie urazić;
b)Posiadam wiele pomysłów na rozwój serwera, a posiadając rangę administracyjną będę mógł je dokładniej nakreślić aktualnej administracji;
c)Staram się w obiektywny sposób rozpatrywać wszelkie spory(jednakże jak wiemy, nie istnieje osoba w 100% obiektywna)
d) Posiadałem już kiedyś rangę MODa na serwerze, przez co znam komendy zarezerwowane dla administracji.
e) Wydaje mi się, że moje relacje z administracją uległy polepszeniu, a także przeprosiłem odpowiednie osoby za swoje zachowanie.

10. Jakie jest twoje doświadczenie [Nie tylko serwery minecraft a także inna działalność w internecie]?:
Wydaje mi się, że wyczerpałem ten temat w poprzednich punktach.
Mogę dodać, iż jestem zwycięzcą wielu turniejów w LeagueOfLegends.

11. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?:
a) Chęć niesienia pomocy graczom;
b) Wprowadzenie lepszej atmosfery panującej między administracją;
c) Polepszenie relacji gracz-administracja;
d) Stopień trudności dostania się do administracji;
e) Aktualne zapotrzebowanie serwera na nowych administratorów;

12. Czy aktywnie udzielasz się na forum, a także czy potrafisz posługiwać się BBCode?(jeśli tak, proszę udowodnić): Wydaje mi się, że TAK
13. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii oraz interpunkcji?(0-10): 9/10, każdy może czasami popełnić błąd.
14. Czy znasz Regulamin, a także Taryfikator kar, który znajduje się na Forum?[Tak/Nie]: Tak
15. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami Administratora na TeamSpeak3?[Tak/Niezupełnie]: Tak
16. Czy jesteś w stanie bezstronnie i obiektywnie rozwiązywać spory?[Tak/Nie]:Tak, jednakże każdy jest i tak na swój sposób subiektywny.
17. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze minecraft[Tak/Nie]?: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Załączone pliki Miniatury

* Mimo swoich licznych prowokacji widać że jesteś ogarniętym człowiekiem.
* Znam Cię już chwilkę i wydajesz się naprawdę miłą i przyjazną osobą.
* Masz w jakimś stopniu spory staż :P
Jestem na
TAK
[Obrazek: fuEq1WN.png]
Niestety, może następnym razem!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości