• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odradzanie się mobów na /warp s
1. Twój Nick: RaPiDx
2. Miejsce(TeamSpeak/Forum/Serwer MC): Serwer MC
3. Pomoc dotyczy: Pojawianie się neutralnych stworzeń , oraz agresywnych na mapie surowcowej
4. Opis sytuacji: Chciałbym poprosić , aby na mapie surowcowej (/warp s) zaczęły pojawiać się stworzenia agresywne , jak i przyjazne . Powód jest dość prosty-braki w produktach jakie owe stworzenia mogą nam dać. Wielu graczy "cierpi" na braki przedmiotów pozyskiwanych z "mobów".
  Myślę , że włączenie większej ilości "mobów" na mapie surowcowej nie jest niczym złym, lecz sprawi uśmiech niejednemu graczowi Uśmiech

Zły wzór - [miałeś 24h na zmianę] +10% ~ @[Admin Forum]Tymbarkkk_
  Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł, czasem bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek stwory na tym serwerze, przez co warp s traci sens po całości.
Dołączam się do prośby.
  Odpowiedz
Niestety, ale ja również zauważyłem, ze jest mała ilość mobów na /warp s. Przydałoby się wreszcie rozwiązać ten problem.
  Odpowiedz
Podpisuje się powody u patola.
  Odpowiedz
Wystarczy kupić koordynaty jakiegoś spawnera. Ale tak czy inaczej, znalezienie krówki albo szkieleta jest baaardzo trudne, a chętnie niektórzy gracze przyjęliby kilka kości.

Jestem za.

Odpowiedz
Na tak. Miałem trudności ze znalezieniem pająków, bo potrzebowałem nić na wędkę. Udało mi się odnaleźć jakiegoś dopiero po godzinie.
[Obrazek: 98qroUR.png]
  Odpowiedz
Na tak
Za mało mobów
[Obrazek: 394.gif]
  Odpowiedz
Witam, ja tez zauważyłem ze ogóle moby się nie respią co się tepam na /warp s spotykam 1 pająka na krzyż a jak idę do jaskini widzę 2 creepery 1 szkielet i 2 zombi, bym polecał zmienić trudność na serwerze z easy lub normal a jak by nie pomogło to na hard jeśli mój plan by nie wypalił i by się nic nie zmieniło polecam wgrać plugin na spanienie się mobow 

a drugi problem który zauważyłem to brak zwierząt tez to jest problem bo nie można znaleźć żadnej owcy,  da się tylko kupić
  Odpowiedz
Jak dla mnie powinno się zwiększyć ilość mobów które mogą się odrodzić na danym terenie gdyż szukanie mobów jest katorgą, cierpieniem i drogą przez piekło.. (tu doklej inne synonimy).

Jak najbardziej na tak!
-Czemu czuje się w śnie bardziej realnie niż w rzeczywistości?
-Bo właśnie wtedy poznajesz prawdę.

-Czy ja jestem sam?
-Nie, nie jesteś sam.
  Odpowiedz
Nie mam po co się rozpisywać, bo juzż mnie uprzedzono.
Nie mam co dodać jestem na tak.
  Odpowiedz
Przenoszę do propozycji,
@rapidx masz 24h na zmianę wzoru i tematu wątku.

Temat wątku: [Propozycja] (nazwa) - np. [Propozycja] Odradzanie mobów na /warp
Wzór:

Twój nick:
Propozycja dotyczy(Tytuł):
Opis propozycji:

Dodatkowe SS'y:
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości