• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanał na YouTube :P
Hejka wszyscy minecraftowicze Uśmiech

Posiadam kanał na YouTube z ponad 230 subskrybcjami, jeśli chcecie obejrzeć sobie pierwszy odcinek z serwera który trwa niecałe 8 minut to zapraszam Uśmiech

Link do filmiku: https://youtu.be/cqlg9AFh3Kw

Nagrywam Frapsem z tego względu że mam słabego laptopa, ale planuję złożyć komputer za ok. 3000zł, więc wtedy będe nagrywać z kamerką Uśmiech Oprócz minecrafta (dawno nie nagrywałem to wielki powrót do tej gry), mam również reaction video, różne inne gry, stare dobre parodie i nie tylko Uśmiech

Jeśli chcecie zobaczyć powrót serii minecrafta na moim kanale z serwera RealCraft i z survivala na jednoosobowym trybie, to nie zapomnijcie mnie zasubować i dać dzwoneczka aby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach Uśmiech
  Odpowiedz
Przez te lagi nie da się oglądać :/
  Odpowiedz
(07-05-2018, 16:20 )Klawiacz napisał(a): Przez te lagi nie da się oglądać :/

Wiem ale postaram się jakoś zoptymalizować Uśmiech
  Odpowiedz
Moje osobiste zdanie jest takie iż masz troszkę za mało gadane by nagrywać, innymi słowy ciężko się słucha twojego komentarza w filmie.
Nie wspominając już o lagach ale z tego co wyczytałem masz zamiar to poprawić więc tutaj tylko napomknąłem o tym.
-Czemu czuje się w śnie bardziej realnie niż w rzeczywistości?
-Bo właśnie wtedy poznajesz prawdę.

-Czy ja jestem sam?
-Nie, nie jesteś sam.
  Odpowiedz
Nawet Ok. Tylko te lagi trzeba ogarnąć
  Odpowiedz
Filmik fajny, oby więcej takich było z naszego servera, tylko te lagi strasznie przeszkadzają.
  Odpowiedz
Nawet spoko filmik Uśmiech
[Obrazek: 394.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości