• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Ban od Ksis [Odrzucone przez lisek213]
Nick zbanowanego: lugh568
Nick Administratora, który banował: Ksis
Długość Bana: 12 godzin
Kiedy to się stało: Około godziny 17:00

Opis sytuacji:
Napisałem że u mnie pier***, dostalem upomnienie czy coś podobnego po czym odpisałem za co? Miałem na myśli piernik a napisałem pier*** i napisalem nie będzie mnie random uciszać i benc ban na 12 h dostałem o co mu chodzi? Moim zdaniem jego ban dla mnie byl zbyt spontaniczny albo nie wiem o co chodzi?
Pozdrawiam

*Screen bana:
https://zapodaj.net/f972e4523442c.png.html

Edit:
Ksis nie wiedziałem że jesteś taka/taki delikatna/delikatny na słówka moje słowo random miało na celu być humorystyczne a ty wziąłaś/wziełeś to na poważnie szkoda bana przeboleje, aha i jeszcze jedno, nie zapomnij powiedzieć i na skarżyć na mnie swoim rodzicom ): że cie w internetach wyzywają ! ;D

20% za zniewagę administratora//_Bucha_
Witaj, powinieneś wiedzieć że za cenzurę też dajemy upomnienia, ponieważ to jest oczywiste że cenzuruje się wulgaryzmy, a administracja nie będzie dochodzić do tego czy cenzurowałeś słowo piernik czy jakiekolwiek inne. Bana na 12 godzin dostałeś z powodu obrażenia mojej osoby. Mam prawo nie życzyć sobie nazywania mnie "randomem". Pozdrawiam
[Obrazek: 7HE5M3.png]
Administracja zdecydowała, że na obecnie ustalone okoliczności blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości