Ankieta: Czy to dodać
tak
90.00%
9 90.00%
nie
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja] cobble niespodzianka i magiczna skrzynka
Twój nick: martinni
Propozycja dotyczy(Tytuł): Cobble niespodzianka i magiczna skrzynka.
Opis propozycji: Dodanie możliwości sprawdzenia co ogólnie wypada z cobble niespodzianka i magicznej skrzynki.
  Odpowiedz
Jestem za przyjęciem propozycji, przydałaby się taka możliwość. Sam osobiście nie wiem co dokładnie może wypaść i chętnie bym sprawdził. Powodzenia!
My Steam Profile (SteamDB)

Worth: 12012zł (4379zł with sales)
Games owned: 623
Games played: 58 (9%)
Hours on record: 2,521.5h
  Odpowiedz
Ale to właśnie chodzi o to, że nie wiemy co jest w środku, nie bez powodu nazywa się to cobble niespodzianka. Chyba, że chodzi Ci ogólnie co może wypaść, napisz dokładniej.
  Odpowiedz
^Jest określona pula dropu na magiczną skrzynkę i cobbla niespodziankę. Gdyby wszystko było losowe, moglibyśmy dostać równie dobrze Beacona.
Jestem na tak, także chętnie bym poznał dokładny drop i szansę na niego.
  Odpowiedz
Na tak! Dobrze by było wiedzieć jakie konkretnie itemy wypadają i jaka jest szansa na drop.
[Obrazek: 98qroUR.png]
  Odpowiedz
Jak najbardziej na tak gdyż przydałoby się znać dropy! Uśmiech
-Czemu czuje się w śnie bardziej realnie niż w rzeczywistości?
-Bo właśnie wtedy poznajesz prawdę.

-Czy ja jestem sam?
-Nie, nie jesteś sam.
  Odpowiedz
Taka wiedza przydałaby się graczom, którzy zastanawiają się czy opłaca się craftować takie itemki. Jestem na tak.
  Odpowiedz
W sumie, przydałoby się to, ale chyba właśnie chodzi o to, żeby nie było wiadomo...
Neutral...
zabierzcie ode mnie matematyke d-,-b

pozdrawiam klawiacza kiedy kebap/pica
  Odpowiedz
Eeem, cobble niespodzianka (jak sama nazwa wskazuje), jest niespodzianką, więc trochę bez sensu byłoby, gdyby było
wiadomo co w niej może się znajdować. Jeśli chodzi o magiczną skrzynkę, to już bardziej jestem za, ale nie wiem czy to takie by było potrzebne.
  Największą sztuką jest bycie sobą.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości