• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone [Skarga] [Serwer Mc] - iBoshua22712 [Odrzucone przez Quantum322]
Twój Nick: MajonezPL
Nick osoby oskarżanej: iBoshua22712
Proponowana kara: Upomnienie w działy
Miejsce(TeamSpeak/Forum/Serwer MC): Serwer Minecraft

Opis sytuacji:
Pisałem na serwerze co mi się nie podoba i już denerwuje po czym dostałem bana za UTRUDNIANIE PRACY ADMINISTRACJI no śmieszne. Za takie coś bany, za utrudnianie pracy administracji której nie ma wnioskując po ss!!??

Screeny sytuacji(Wymagane jeśli Serwer MC):

Załączone pliki Miniatury

Moim zdaniem jest słuszny ban. Rozumiem wolność słowa, ale na czacie ujawniały się nie tylko wulgaryzmy, ale też lekka prowokacja i dokuczanie innym członkom nieobecnym z Administracji. Mamy takie zasady a nie inne, a każdy ma swoje relacje między Administracją. Jeżeli coś się komuś nie podoba, powinien zachować wiadomość dla samego siebie - ale to moje zdanie.
[Obrazek: za2dk3T.gif]
karuzela śmiechu

Nie to jest ani pierwszy, ani ostatni (oh god) raz, gdy prowokujesz administrację. W momencie, gdy chciałam przywitać się z pewnymi osobami na serwerze zaregowałeś niezmiernie agresywnie oraz ofensywnie. Jedyny błąd który widze w swoim zachowaniu - ban, z powodem "prowokacja administracji" byłby 2 razy trafniejszy. W tym wypadku sam jesteś winien swojej kary.

Ponadto chciałabym dorzucić, iż sam jesteś świadom tego, jak administracja reaguje w takich przypadkach - tym bardziej zastanawia mnie, czemu Twoje zachowanie względem członków administracji od danego okresu czasu nie zmienia się. Widzisz, za jakie zachowania otrzymuje się kary w formie upomnienia, czy bana. Wiesz, do jakiego momentu wyrażanie własnej opinii pozostaje tylko i wyłącznie subiektywnym zdaniem. Jednak - moje pytanie brzmi: nie łatwiej byłoby oszczędzić nerwów przede wszystkim sobie?
wasted, aren't you? 
Witam.
Oczywiście, każdy ma prawo mieć i wyrażać własne zdanie, aczkolwiek jak dla mnie - chodziło bardziej o sposób Twojej wypowiedzi.
Wyrażałeś się w wulgarny i nieodpowiedni sposób, jak na chat globalny.
Na pw - śmiało. Przeklinaj sobie, póki ktoś nie poczuje się urażony. Na chatcie ogólnym, prosiłabym, żebyś wyrażał się poprawnie i bardziej wyrachowanym językiem.
Następnym razem, gdy zobaczysz takie coś, lepiej napisz bezpośrednio do Administratora lub wbij na Dyżurkę na TS3.
Zareagujemy tak szybko, jak będzie to możliwe.
Skarga po części jest słuszna, ale sądzę, że @[GlobalAdmin]iBoshua22712 działała dla większego dobra, niż swojego własnego, dlatego kara nie powinna być tak sroga. Pouczenie wystarczy, tak jak w stosunku do każdego z Administracji. Pamiętajmy, że mamy też PW. Oczko
~@[SMod]Lelka

Skarga na administratora została odrzucona, przyczyna to: [Banicja została nadana słusznie.]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości